reklama 

Tragická nehoda u Kocbeří: dva mrtví po střetu s náklaďákem

28.5.2019  •  Krimi  • 
čtenost 8078

Dva lidské životy si vyžádala dnešní srážka osobního a nákladního automobilu, ke které došlo před jedenáctou hodinou dopoledne nedaleko obce Kocbeře.

Tragická nehoda u Kocbeří: dva mrtví po střetu s náklaďákem

Osobní vozidlo Škoda Octavia jedoucí ve směru od Dvora Králové nad Labem, ve kterém cestovali třiatřicetiletý muž a čtyřiačtyřicetiletá žena, dostalo při výjezdu ze zatáčky smyk a bokem narazilo do protijedoucího plně naloženého nákladního automobilu.

Na místo nehody se během několika málo minut dostavila jednotka profesionálních hasičů ze Dvora Králové nad Labem a krátce poté také hasiči z Trutnova a Hajnice. „Hasiči neprodleně zahájili vyprošťování vážně zraněných cestujících z osobního automobilu za pomoci hydraulických vyprošťovacích nástrojů,“ přiblížil záchrannou akci mluvčí hasičů Ondřej Sezima.

Lékaři poté provedli resuscitaci obou osob, která však nebyla úspěšná a u obou konstatovali smrt. Řidič kamionu, který se snažil střetu marně vyhnout, a jeho spolujezdec vyvázli z nehody bez zranění. Komunikace byla v místě nehody uzavřena déle než tři hodiny. 

(ose, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: HZS Královéhradeckého kraje, Policie ČR

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama