reklama 

Jedno auto skončilo na střeše v řece, další uvízlo na kolejích

28.1.2019  •  Krimi  • 
čtenost 2866

K dopravní nehodě, při které se zranili tři lidé, došlo včera večer v krkonošské Velké Úpě. Osobní automobil zde vyjel ze silnice, urazil lanová svodidla a skončil v korytě řeky, kde se převrátil na střechu. Zraněné osoby se samy dostaly mimo vůz. Přivolaní hasiči museli auto vyprostit pomocí jeřábu. Po dobu zásahu byla komunikace uzavřena.

Jedno auto skončilo na střeše v řece, další uvízlo na kolejích

V Kunčicích nad Labem pro změnu uvízl automobil na železničním přejezdu. Hasičům se ho podařilo odstranit bez poškození. „Operační důstojník mezitím komunikoval s výpravčím o průjezdnosti trati. Na místo byla povolána také jednotka Správy železniční a dopravní cesty, aby zkontrolovala stav železničního přejezdu,“ uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.

Mezi Vrchlabím a Dolní Brannou havarovalo osobní vozidlo, která skončilo na střeše mimo silnici. Při bouračce se nikdo nezranil.  Osobní auto bouralo také v Pilníkově. Při nehodě porazilo několik sloupků, poškodilo dopravní značku a došlo k proražení olejové vany. Nikdo z vozu nebyl zraněn. Hasiči uklidili komunikaci a pomohli s naložením vozu na odtah.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: HZS Královéhradeckého kraje

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama