reklama 

Mladík poničil majetek za více než 430 tisíc a ještě podnikateli vyhrožoval

13.11.2019  •  Krimi  • 
čtenost 3930

Poměrně svérázně přistoupil osmnáctiletý mladík k řešení neshod s majitelem firmy. Zničil mu majetek za téměř půl milionu korun a ještě mu vyhrožoval.

Mladík poničil majetek za více než 430 tisíc a ještě podnikateli vyhrožoval

K inicidentu došlo v pátek krátce před polednem. Naštvaný mladík přišel do firmy a chtěl si vyříkat s majitelem firmy určité neshody. Nezastihl ho ale, což ho ještě víc rozčílilo. Poničil dvě auta a nakladač.

„Odnesla to světla, okna, zrcátka i plechy. Rozbil ještě dvě plastová okna, poškodil míchačku a elektrický pohon brány areálu. Řádění měl zakončit rozházením košů s odpadky,“ oznámil policejní mluvčí Lukáš Vincenc. Poškození vyčíslili škodu na více než 430 tisíc korun.

Tím ale případ neskončil. Mladík se totiž do firmy ještě za krátký čas vrátil. „Tentokrát už majitele firmy zastihl a měl na něho křičet urážky. Nakonec jej měl chytit pod krkem a vyhrožovat mu. K fyzickému napadení ale nedošlo a mladík po chvíli odešel,“ uvedl Vincenc.

Přivolaní policisté mladého agresora zadrželi, takže následně skončil v policejní cele. „Po provedení potřebných úkonů ho policejní komisař obvinil z přečinů poškození cizí věci a nebezpečné vyhrožování. Soudce Okresního soudu v Trutnově již vydal předběžné opatření a muži zakázal jakýkoliv styk s napadenou osobou,“ dodal policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Obviněný je nyní stíhán na svobodě. V případě uznání viny a odsouzení mu hrozí až jeden rok ve vězení.

(pac, tz-vi)
pavel@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama