reklama 

Tragédie: vyhasly tři životy. Na Trutnovsku zahynul mladík

19.10.2019  •  Krimi  • 
čtenost 23642

Ke třem tragickým dopravním nehodám došlo na silnicích kraje na začátku tohoto víkendu. Jedna z nich se stala krátce po půlnoci ze včerejška na dnešek v trutnovském regionu mezi Horní Olešnicí a Slemenským kopcem nedaleko Hostinného, při které zahynul dvaadvacetiletý mladík.

Tragédie: vyhasly tři životy. Na Trutnovsku zahynul mladík

„Řidič osobního automobilu Škoda Felicia zřejmě dostal při jízdě smyk, vozidlo se několikrát převrátilo a skončilo na střeše. Následkům havárie bohužel dvaadvacetiletý řidič na místě podlehl,“ konstatovala policistka Alena Kacálková. Podle Martiny Götzové, mluvčí hasičů, kteří likvidovali následky bouračky, se na místě nacházela ještě jedna osoba. Ta utrpěla zranění. Okolnosti této tragické události vyšetřují trutnovští kriminalisté.

Další dvě dopravní nehody se staly včera také na Královéhradecku. V Černilově po desáté hodině dopoledne při nárazu do mostku přišel o život devatenáctiletý řidič auta Škoda Fabia a před patnáctou hodinou ve Lhotě pod Libčany nedal přednost v jízdě pětasedmdesátiletý řidič vozidla Kia Picanto a srazil se na křížovatce s dalším autem. Následkům střetu bohužel na místě podlehl.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: HZS Královéhradeckého kraje  

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama