reklama 

Při bouračkách automobilů na silnicích trutnovského regionu se zranilo osm lidí

5.8.2019  •  Krimi  • 
čtenost 5150

Nepozornost, nedání přednosti v jízdě, nepřiměřená rychlost. To byly příčiny dopravních nehod, které se o minulém víkendu staly na silnicích trutnovského regionu. Při karambolech automobilů se celkem zranilo osm lidí.

Při bouračkách automobilů na silnicích trutnovského regionu se zranilo osm lidí

K patrně nejvážnější bouračce došlo včera krátce před čtrnáctou hodinou v Náchodské ulici v Trutnově, kde se střetly dva osobní automobily. „Při nehodě byli čtyři lidé zraněni. Komunikace byla po dobu záchranných a likvidačních prací neprůjezdná,“ uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.

Tři lidé byli zraněni už v pátek po čtvrté hodině ranní při nehodě osobního auta, které na komunikaci mezi Dolní Brannou a Vrchlabím vyjelo ze silnice a narazilo do stromu. O zraněné se postarali zdravotničtí záchranáři. Příčinu nehody vyšetřují dopravní policisté. V témže dni odpoledne se bouralo také v Krkonošské ulici v Trutnově.

Tam se střetla tři auta a výsledkem srážky byl jeden zraněný člověk. Kromě toho hasiči vytahovali v pátek nad ránem vozidlo z příkopu v Chotěvicích. Nikdo nebyl zraněn, stejně jako při včerejší odpolední nehodě dvou automobilů v Hajnici. V sobotu odpoledne pro změnu hasiči spěchali Na Bojiště v Trutnově k požáru osobního auta. Příčinou bylo zahoření ve výfuku. Škoda je vyčíslena na 20 tisíc korun.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: HZS Královéhradeckého kraje

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama