reklama 

Jeden řidič nepřežil čelní střet aut u Špindlerova Mlýna

21.9.2019  •  Krimi  • 
čtenost 6029
 • komentářů 1

/VIDEO/ Tragická nehoda se stala dnes hodinu po poledni u Špindlerova Mlýna. Čelní srážku dvou osobních aut nepřežil jeden řidič, jeho spolujezdkyně skončila s vážným zraněním v nemocnici.

Jeden řidič nepřežil čelní střet aut u Špindlerova Mlýna

Podle policie cestoval třicetiletý řidič sportovního vozu Ford Mustang společně s dvanáctiletým dítětem. Ve směru od Vrchlabí vjel v pravotočivé zatáčce do protisměru ve chvíli, kdy od Špindlerova Mlýna přijíždělo další osobní auto Škoda Rapid.

V něm cestovali devětačtyřicetiletý řidič a sedmačtyřicetiletá spolujezdkyně. "Řidič tohoto vozu bohužel čelní střet nepřežil, žena byla s těžkým zraněním letecky transportována do Fakultní nemocnice v Hradci Králové," oznámila policejní mluvčí Ivana Ježková.

Šofér sportovního vozu byl i s dítětem s lehkým zraněním převezen do nemocnice ve Vrchlabí. "Přesná příčina tragické nehody je ve vyšetřování trutnovských kriminalistů, kteří nařídili soudní pitvu, odběr krve pro účely zjištění případné přítomnosti alkoholu v těle řidičů a budou zajišťovat znalecké zkoumání v oboru dopravy," uvedla policejní mluvčí.

Silnice z Herlíkovic do Špindlerova Mlýna byla po dobu vyšetřování a odstraňování následků nehody zcela uzavřena.

(pac, tz-ije)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Policie ČR a Hasiči města Špindlerův Mlýn

Diskuse

22.9.2019 Martin Stolár
Takto to dopadá, když bezohledná "zvěř" sedne za volant a zatáčku vědomě projede protisměrem. Na to není omluva. Doufám, že viník doživotně přijde o řidičák a zaplatí veškerou škodu ze svého včetně renty pozůstalým. Smutné je, že to opět odnesl nevinný člověk...

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama