Úterý

16. dubna 2024

Nyní

10°

Zítra

Svátek má

Návrat z krajnice zpět na silnici ženě nevyšel

31. 1. 2020

Návrat z krajnice zpět na silnici ženě nevyšel 0 snímků
Tři nabouraná auta a škoda za více než 220 tisíc korun. To je následek čtvrtečního zaváhání řidičky na silnici mezi Choustníkovým Hradištěm a Dvorem Králové nad Labem.

Nehoda se stala krátce po půl druhé odpoledne. Řidička stříbrné škodovácké fabie vjela náhle na pravou krajnici. Ve snaze rychle se vrátit zpět na silnici dostala smyk a ocitla se v protisměru. „Šofér protijedoucí oktávie ve snaze zabránit čelnímu střetu strhnul auto doprava, kde narazil do svodidel. Ta ho ale vymrštil do protisměru, kde se střetl s bílým Audi Q5, které jelo za řidičkou fabie,“ uvedl policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Fabie skončila v příkopě, zbývající dvě auta zůstala na silnici. Při bouračce došlo k jednomu lehkému zranění. „Žena ve fabii sebou měla dvě děti, obě byly preventivně převezeny k lékaři na kontrolní vyšetření a pak bez zranění propuštěné domů,“ upřesnil Vincenc.

Dechová zkouška u všech tří řidičů vyloučila požití alkoholu před jízdou. Škoda na autech přesáhne 220 tisíc. „Nehoda je stále v šetření dopravních policistů,“ dodal mluvčí Lukáš Vincenc.

(pac, tz-vi)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Hasiči