Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

11°

Zítra

Svátek má

Strážníci chytili jednoho ze tří bezohledných čtyřkolkářů

17. 10. 2020

page.Name
Tři řidiči na čtyřkolkách ohrožovali agresivní a rychlou jízdou ostatní motoristy a chodce v Trutnově. Přivolaní strážníci chytili aspoň jednoho z nich.

Na bezohledné chování čtyřkolkářů upozornili městskou policii místní občané. Jednoho dokonce bezohlednou jízdou ohrozili. "Dle sdělení oznamovatele mělo jít o skutečně riskantní, rychlou jízdu, kdy ho řidiči málem porazili i jeho psa," popsala incident městská policie.

Řidiči na čtyřkolkách ohrožovali ostatní účastníky silničního provozu, měli přelepené SPZ. Strážníci na čtyřkolkáře skutečně narazili, ti ale před nimi začali ujíždět. "Dva čtyřkolkáři protrhli zemědělský oplůtek a po pastvině ujeli pryč. Třetí řidič byl však strážníkem na místě zadržen," upřesnila městská policie.

Zadržený šofér nepředložil doklady potřebné k řízení motorového vozidla. "Jednáním zjištěného muže, který je podezřelý z několika přestupků, se po vyčíslení škod na pozemcích lesů a parků města Trutnova, bude zabývat Správní orgán při Městském úřadě Trutnov," oznámila městská policie.

(pac, tz-mpt)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Městská policie Trutnov