Pátek

19. července 2024

Nyní

22°

Zítra

23°

Svátek má

Řidička v osobním autě dostala smyk a srazila se s kamionem

29. 9. 2020

Řidička v osobním autě dostala smyk a srazila se s kamionem 7 snímků
Střet osobního auta s nákladním zastavil dnes dopoledne na dvě hodiny dopravu v Hajnici, na hlavním tahu z Trutnova na Dvůr Králové nad Labem.

K incidentu došlo krátce po půl osmé ráno mezi Kocbeřemi a Výšinkou. "K nehodě došlo pravděpodobně tak, že řidička auta značky Suzuki při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostala smyk, přejela do protisměru, kde se srazila s protijedoucím vozidlem značky Volvo s návěsem. Vlivem střetu bylo suzuki odhozeno mimo komunikaci," oznámil policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Čtyřicetiletou řidičku museli vyprostit přivolaní hasiči, zdravotníci ji pak převezli do nemocnice. Nikdo jiný při nehodě zraněný nebyl. "U řidiče nákladního auta byl alkohol vyloučen dechovou zkouškou. U řidičky byl nařízen z důvodu zranění odběr krve," upřesnil Vincenc.

Policisté předběžně odhadli škodu na suzuki na 100 tisíc korun a na volvu na půl miliónu korun. Přesná příčina nehody je v šetření trutnovských policistů. "Silnice mezi obcemi Výšinka a Kocbeře byla dvě hodiny zcela uzavřena," dodal policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

(pac, tz-lvi)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Hasiči a Policie ČR