Úterý

25. června 2024

Nyní

22°

Zítra

26°

Svátek má

Policie hledá svědky střetu tří aut u Výšinky

21. 12. 2023

page.Name
Pokračuje vyšetřování dopravní nehody, která se stala v pátek 27. října o půl třetí dopoledne na Výšince. Při střetu tří aut utrpěla jedna žena těžké zranění, další dvě byly zraněné lehce.

K bouračce došlo na křižovatce mezi obcemi Výšinka a Kocbeře (u odbočky na Kohoutov). Podle vyšetřovatelů měl šofér osobního auta Mercedes Benz narazit do před ním brzdícího vozu Škoda Fabia. Náraz odhodil fabii do protisměru, kde se čelně srazila s protijedoucím Fordem Fiesta.

„Řidička fabie utrpěla těžké zranění a řidička z fiesty se spolujezdkyní zranění lehkéˇ,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.U řidiče i řidiček byl alkohol vyloučen dechovou zkouškou. Škoda na autech byla odhadnuta na 300 tisíc korun.

„Jelikož postupem času vyvstaly rozpory v prvotní příčině nehody, obracíme se s žádostí o pomoc na svědky. Kdo nehodu viděl, nebo by mohl poskytnout informace o skutečnostech, které předcházely nehodě, ať zavolá na linku 158, nebo se dostaví přímo na trutnovský dopravní inspektorát,“ požádala Iva Kormošová.

(pac, tz-iko)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Policie ČR