reklama 

Cirk La Putyka vyprodal všechna představení Dolls, na další ještě lístky jsou

29.5.2014  •  Kultura  • 
čtenost 968

Trutnov – Vzhledem k mimořádné kvalitě souboru Cirk La Putyka, který měl v úterý světovou premiéru svého skvělého představení Dolls a ve stoje mu tleskal celý sál Uffa, jsou i obě reprízy včetně té dnešní beznadějně vyprodané. „Mohu to potvrdit,“ řekl ředitel Uffa Libor Kasík s tím, že tento soubor domácí publikum zná i z minulých let.

Cirk La Putyka vyprodal všechna představení Dolls, na další ještě lístky jsou

I o další placená představená je zájem, ale na některá jsou ještě volné vstupenky. Například ještě lze sehnat lístky na francouzské představení Oktobre, které se odehraje v šapitó před Uffem zítra ve 21.30 hodin a v sobotu tamtéž ve stejném čase. Lístky jsou k mání i na výbornou švédskou dvojic David & Fofo, která se v Uffu představí zítra a v sobotu, vždy v 19 hodin.

„Mohu ale říci, že celkem máme prodaných více vstupenek než loni, ale máme také podstatně více představení. Lidi můžou přijít na Oktobre do stanu, je to úžasné představení,“ láká návštěvníky Kasík. Zárukou kvality je performer Yann Frisch, který je mistrem světa v Mezinárodní soutěži iluzionistů z roku 2012 a proslul svým neuvěřitelným trikem „cups and balls“. Ten zhlédlo na YouTube přes milion lidí během pouhého týdne.


Yann Frisch cups and balls

Ředitel Uffa se těší na představení švédské dvojice David & Fofo. „Švédy já můžu. Určitě je doporučuji divákům,“ říká. Publikum uvidí příběh o lásce k pódiu a k sobě navzájem. O neustálém boji o publikum a neustálé bitvě o udržení sebe navzájem. Přežije jejich láska? To je nástin představení a pozvánka do reality dvou nejlepších švédských cirkusových umělců.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Archiv Cirk-Uff, www.davidandfofo.com

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama