reklama 

Turné v hajzlu navštíví i zámořský spisovatel

9.6.2017  •  Kultura  • 
čtenost 365

Trutnov - Žije ve městě Sonoma County, severně od San Francisca, ale příští týden v pátek od čtvrt na devět večer se s ním můžete potkat v Trutnově. Americký spisovatel, milovník absurdního humoru, kterého proslavila zejména série knih o Nicku Twispovi, puberťákovi posedlém sexem, pojmenovaná Mládí v hajzlu, zavítá do kinosálu Hvězda na ZŠ Mládežnická. Ano, je tady další díl Listování.

Turné v hajzlu navštíví i zámořský spisovatel

Po loňském červnovém turné s Robertem Fulghumem přiváží Listování na šňůru po České republice další hvězdu, autora kultovního Mládí v hajzlu, C. D. Payna. V akci uvidíte hned několik jeho knih - Mládí v hajzlu, Neviditelný, Nestydaté plavky či jeho poslední vydanou knihu, Zázrak v plechovce. 

Sedmašedesátiletý romanopisec se projektu scénického čtení na českých jevištích zúčastnil už v roce 2012. Letošní šňůra je však ještě šílenější než ta před pěti lety. Během čtrnácti dnů vystoupí společně s herci Věrou Hollou a Jiřím Resslerem ve třiceti městech. Po představení proběhne autogramiáda a samozřejmě bude i možnost si knihy na místě koupit.

Předprodej vstupenek ve Vinotéce mezi řádky na Kryblici nebo na bar.chmelikova@gmail.com.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
foto: archiv Listovan
í

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama