reklama 

Osmou Galerijní noc zpestří utkání mistrů ve hře scrabble

13.10.2017  •  Kultura  • 
čtenost 234

Trutnov – Už se to kvapem blíží. Městská galerie ve svých prostorách dnes v 17 hodin zahájí osmou Galerijní noc. Kromě toho, že si návštěvníci mohou prohlédnout aktuální výstavu Imprese proslulého krajinářského malíře Antonína Hudečka, je pro ně připraven další bohatý program.

Osmou Galerijní noc zpestří utkání mistrů ve hře scrabble

Od 19 hodin si přijdou na své děti, pro které je připravena výtvarná dílna Terezy Komárkové.Překvapení pro všechny čeká také v tajemném dárkovém automatu Kokrda. Výtěžek poputuje na zvířátka do Afriky,“ uvedla ředitelka galerie Lucie Pangrácová. Kdo si chce vyzkoušet deskovou hru Scrabble, mají jedinečnou příležitost.

Zájemcům budou k dispozici dva mistři ČR - Zbyněk Burda a Tomáš Rodr. „Zlatým hřebem bude přátelské utkání těchto dvou mistrů, které se uskuteční od 19 do 19.40 hodin,“ zve na tuto atrakci ředitelka galerie. Úderem dvacáté hodiny zpestří závěr Galerijní noci rocková kapela EKG blues hrající ve složení Jindřich Lokvenc - zpěv, foukací harmonika, Petr Červený - kytara, Vratislav Hron - kytara, František Tůma - basová kytara a Vladimír Junek - bicí.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek
Ilustrace: Jiří Grus

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama