reklama 

Charitativní Naděje Fest věnují třem nemocným chlapcům

13.6.2018  •  Kultura  • 
čtenost 846

Třem chlapcům, kteří trpí zákeřnou nemocí – svalovou dystrofií Duchennova typu, je věnován druhý ročník charitativního hudebního festivalu Naděje Fest. Ten bude s podtitulem Bojujeme s Duchennem odstartován v sobotu v 9 hodin v campu Dolce u Trutnova.

Charitativní Naděje Fest věnují třem nemocným chlapcům

Na pódiu vystoupí kapely Komunál, Salamandra, Rock N Roll Army, Forrest Jump, D.N.A., Porta Inferi, Eufory, Rain, Metalcraft, Neodůvodnitelná Lítost a Alternative Core. Součástí festivalu bude doprovodný program pro děti se skákacím hradem a vodními aktivitami.


Vašík Petýrek z Nejdku u Karlových Varů.

A kdo jsou adresáti pomoci, kteří trpí zatím neléčitelným a smrtelným onemocněním? Prvním z nich je pětiletý Vašík Petýrek, který se sestrou Karolínkou a rodiči bydlí v Nejdku u Karlových Varů. Je to velký sympaťák a prima kluk. Dalším je Denísek Knebl.


Denísek Knebl z Ostravy.

Je to super kluk, který je však kvůli své nemoci už bohužel upoután na vozík. Přesto zvládl přijímačky a od září z něho bude středoškolák. Je mu patnáct a s rodinou bydlí v Ostravě. Třetím je pětiletý Mišo Horváth z Loděnice u Berouna, kde bydlí se svými rodiči. 


Mišo Horváth z Loděnice u Berouna.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Ilustrační foto: Jan Bartoš, www.facebook.com/Vasikbojovnik/, m.denisek-knebl.webnode.cz, www.facebook.com/bojovnikMiso/

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama