reklama 

Čtvrtstoletí elektrotechniky oslaví koncertem Janka Ledeckého

14.6.2018  •  Kultura  • 
čtenost 1589

Trutnov je městem elektrotechnického průmyslu a letos je to už pětadvacet roků, kdy zde toto odvětví zapustilo kořeny. V souvislosti s tímto jubileem město s osmi společnostmi zaměřenými na elektrotechniku uspořádalo kampaň Trutnov – skvělé místo pro život a práci.

Čtvrtstoletí elektrotechniky oslaví koncertem Janka Ledeckého

S tím je spojeno několik akcí, z nichž jedna, kulturní, právě klepe na dveře. Na Krakonošově náměstí se zítra uskuteční koncert populárního zpěváka a písničkáře Janka Ledeckého s kapelou, který vypukne úderem 17. hodiny. Ještě předtím od 15.30 hodin vystoupí jako předskokan skupina Flendrs z Vrchlabí.


Skupina Flendrs z Vrchlabí.

Ledeckého hudební počátky jsou spojovány se skupinou Žentour, která se v roce 1992 rozpadá a on se rozhodne zkusit štěstí na sólové dráze. Své první album s názvem Na ptáky jsme krátký slavilo nevídané úspěchy a Janek se tak stal hvězdou první velikosti.

Dodnes jsou jeho koncerty hojně navštěvované a nyní ještě navíc pozornost o jeho osobu umocnila dcera Ester, která se letos stala dvojnásobnou olympijskou vítězkou. Koncert je bez vstupného.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: archiv Janka Ledeckého, Flendrs

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama