reklama 

Dyžejové a saxofonista „sekali latinu“, tančilo se jak o život

2.6.2018  •  Kultura  • 
čtenost 1530

Druhý den osmého festivalu Cirk-Uff v Trutnově včera večer vyvrcholil taneční party v Kaffé Horn. Po adrenalinových představeních novocirkusových uskupení potřebovali diváci trochu emocionálního uvolnění. Právě tato party jim to umožnila v míře vrchovaté a tančili, veselili se a radovali.

Dyžejové a saxofonista „sekali latinu“, tančilo se jak o život

Do varu je dostalo duo dýdžejů Mackie Messer a Tropicalista. Jejich produkci doprovázel výborný  saxofonista Hadash, student pražské konzervatoře Michal Hadaš. Na programu byly temperamentní latino americké hudební styly mambo, chacha, salsa, ale také velmi populární rytmy electroswingové tančírny. Byl to jam, který roztancoval i zapřisáhlého antitanečníka.

DJ Mackie Messer je kapitánem vyhlášených letních tančíren na palubě lodi bratří Formanů a účinkuje při swingových nocích ve Werichově vile v Praze. Vystupuje také po celé Evropě. Jeho kolega Tropicalista je nejmladší eso pražské latino tropical scény, studentem britské hudební akademie v Cardiffu a ikonou každé roztančené akce. Show saxofonisty Hadaše obecenstvo zbožňuje. Při minulém vystoupení v Trutnově se stal miláčkem publika.

Taneční páteční party nalákalo do útrob kavárny desítky tancechtivých lidí a bylo skutečně plno. „Je to odvaz. Po cirkusových představeních to je ideální tečka,“ pochvaloval si rozzářený účastník party Libor. Jeho partnerka, která se představila jako Isabela, si rozjuchaný večírek také nemohla vynachválit. „Paráda, paráda, paráda… Jsem nadšená,“ smála se na celé kolo dívka a pokračovala v tanci.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama