reklama 

Řízná jízda Monster of Metal and Hardcore pomůže i Tomáškovi

11.4.2018  •  Kultura  • 
čtenost 584

Jedna věc je zábava a odreagování, druhá zase pomoc těm, kteří to nutně potřebují. Toho si jsou vědomi i organizátoři čtrnáctého festiválku Monster of Metal and Hardcore, který vypukne v sobotu v 17 hodin v sále hospody ve Voletinách. Uskuteční se tady totiž sbírka pro nemocného chlapce Tomáška Voborníka, který se narodil 4. prosince 2016.

Řízná jízda Monster of Metal and Hardcore pomůže i Tomáškovi

Po narození nedýchal, byl zaintubován a převezen do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde mu po třech týdnech diagnostikovali vzácné, geneticky podmíněné a potenciálně smrtelné onemocnění CCHS. Chlapeček v prvním roce života prošel několika operacemi, v následujících měsících čeká Tomáška ještě řada dalších vyšetření. Každá pomoc je tedy vítána a k tomu poslouží i voletinský řízný hudební maraton.


Ve Voletinách proběhne sbírka na nemocného chlapce Tomáška Voborníka.

A kdo se na něm svým fanouškům představí? Úvod bude patřit hardcoru polské kapely Comin. Tu vystřídá formace Bestial Theraphy. Večer jaksepatří nakousne Elysium metal (horní foto). „Je to smečka, co umí nažhavit a nabudit publikum, se zpěvákem, co neváhá skočit do davu fanoušků, tak si koukejte připravit bicáky,“ láká na vystoupení organizátor Tomáš Trochimovič, který spolupořádá akci s Liborem Mazurou.

Hardcorovou a metalcorovou scénu bude zastupovat Sunset Trail, seskupení známé z velkých festivalů. „Co by to bylo za Monster, kdybychom tam neměli nějakou pořádnou kapelu z festivalu Obscene Extreme. Je nám ctí, že naše pozvání přijali Jig-Ai,“pochvaluje si Trochimovič. Už dvakrát hrála na festivalu známá kapela Tortharry. Zazní songy z jejího nového alba Sinister Species. Svou novinku Umlčen navěky také uvede mladá thrashmetalová parta Murder Inc., která udělá tečku za letošní voletinskou jízdou.


Jig-Ai je kapela známá z festivalu Obscene Extreme.

DOPRAVA MONSTERS BUSEM ZDARMA

První odjezd:
16.00 – Horní Staré Město, Zelená Louka
16.05 -  Horská, autobusové nádraží
16.10 -  Polská ulice
16.15 -  Poříčí, náměstí
16.20 -  Voletiny

Druhý odjezd:
16.50 -  Horní Staré Město, Zelená Louka
16.55 -  Horská, autobusové nádraží

17.00 -  Polská ulice
17.05 -  Poříčí, náměstí
17.10 -  Voletiny

Třetí odjezd:
18.50 -  Horní Staré Město, Zelená louka

18.55 -  Horská, autobusové nádraží
19.00 -  Polská ulice
19.05 -  Poříčí, náměstí
19.10 -  Voletiny

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama