reklama 

Ve finále soutěže Česko zpívá triumfovala Zuzana Banková, dokonce třikrát

8.4.2018  •  Kultura  • 
čtenost 1904

Do finále v trutnovském Uffu včera vpodvečer vstoupil 12. ročník soutěže Česko zpívá. O prvenství se utkalo deset mladých finalistů. Ti nejprve zazpívali píseň, kterou se museli naučit přes noc, a pak song ve své mateřštině. Potom už bylo na odborné porotě, aby rozhodla o vítězi.

Ve finále soutěže Česko zpívá triumfovala Zuzana Banková, dokonce třikrát

A nyní už známe výsledky finále Česko zpívá. V kategorii Sólisté 15 až 26 let dosáhla na vavříny nejvyšší Zuzana Banková. To však není její jediný triumf. Nejvíce se také líbila hlasujícím divákům i VIP porotě. Stala se tak trojnásobnou vítězkou. „Zuzanka byla viditelně zaskočená a dojatá,“ okomentovali její prvenství organizátoři soutěže. 

Druhou příčku obsadil nadějný zpěvák Michal Málik a třetí místo Daniel Zižka. V průběhu večera zazpívala také Míša Mervartová, vítězka finále v kategorii 9 až 14 let. Publiku se velmi líbila a sklidila ovace vestoje. V programu galavečera vystoupil také porotce Jan Bendig.

„Gratulujeme vítězům, děkujeme všem soutěžícím za jejich skvělé výkony, partnerům, organizačnímu týmu, porotcům i divákům,“ zakončili letošní soutěž pořadatelé, kteří se již těší na příští, již třináctý ročník klání Česko zpívá.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Jan Bartoš

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama