reklama 

VIDEO: S upovídanou kapelou Kryštof zpívala v Uffu fanynka Eva

16.4.2018  •  Kultura  • 
čtenost 3372

Přes tři hodiny si fanoušci skupiny Kryštof užívali nedělní večerní koncert v Uffu. Kapela dopředu avizovala, že se nebude jenom hrát, ale i povídat. A dobrou polovinu vystoupení opravdu povídala. Na „Jenom písničky Tour 2018“ se po deseti letech Richard Krajčo a spol. vrátili do divadelního prostředí a rozhodli se jít ke svým fanouškům blíž.

VIDEO: S upovídanou kapelou Kryštof zpívala v Uffu fanynka Eva

A například velká trutnovská fanynka Eva Bischofová se ocitla tak blízko, až tomu sama nevěřila. Po boku svého idolu si totiž na pódiu střihla část duetu Ty a já. Vděčí za to své dcerce Terezce, která se při zpěvákových dotazech na diváky optala, jestli by si s nimi mohla zazpívat na pódiu i fanynka. Když pak po sérii písniček v dalším kole dotazů znovu vyzvídala, obrátil se Richard Krajčo na fanynku a řekl, že jestli opravdu chce, tak může. Maminka se nechala vyhecovat a opravdu vystoupila na pódium.

„Když jsme se před deseti lety rozhodli pro divadelní kustiktalkshowtour málokdo věřil, že to dobře dopadne. I my nevěděli, co nás čeká a co chce Richard vlastně vyprávět. Tehdy kapely tour po divadlech nejezdily, nebylo to prostředí, které by bylo in. Dnes už takové tour není nic výjimečného, výjimečná může být náplň. A my s ní letos už jdeme do finále. A věříme podle ohlasů, že to stálo za to. Richard se opět proměnil v neuvěřitelného baviče. Je to prostě herec,“ komentovala kapela turné na svém facebookovém profilu.

Trutnovské koncertování, jednalo se hned o dva koncerty - ten první odehrála skupina Kryštof v odpoledních hodinách, bylo tečkou za celým turné.

(bog, msa)
redakce@trutnovinky.cz
foto, video: Miloš Šálek

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama