reklama 

Neodůvodnitelná lítost pokřtí CD Solidní na Trutnovském kapříku

3.12.2018  •  Kultura  • 
čtenost 731

V restauraci ve Voletinách se v sobotu od 18 hodin koná již popatnácté hudební festival Trutnovský kapřík. Letos v předvánočním čase zde dojde k slavnostní události. Trutnovská hudební skupina Neodůvodnitelná lítost vydala s podporou města zbrusu nové album nazvané Solidní, které bude při festivalu pokřtěno.

Neodůvodnitelná lítost pokřtí CD Solidní na Trutnovském kapříku

Tato známá formace působí na trutnovské hudební scéně již od roku 2002. Není se tedy čemu divit, že za tu dobu prošla několikrát obměnou původní sestavy. Ta poslední proběhla v minulém roce, kdy se za mikrofon postavila charizmatická Tereza Kempfová z Pilníkova.

„Tato důležitá změna v sestavě byla pro kapelu motivací k natočení několika nových skladeb ve studiu a vzniklo nové CD Solidní,“ prozradil kytarista a zpěvák Libor Kopecký. Tím skupina navazuje na předchozí, u fanoušků kladně hodnocené CD Systém z roku 2012. Neodůvodnitelná lítost nebude na Trutnovském kapříku jen křtít nové albu, ale také svým fanouškům zahraje. 

Během večera se na scéně vystřídají další kapely. Z Prahy přijede rock crossover seskupení The.Switch, dále liberecká thrash metalová kapela V.A.R., heavy mataloví Tixtide z Mnichova Hradiště, blues rocková skupina Blues Mystery z Trutnova a rovněž trutnovští Strange?, kteří se specializují na post hardcore.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: archiv
Neodůvodnitelná lítost

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama