reklama 

Mezinárodní den tance: Prostor u Uffa se promění v taneční parket

26.4.2019  •  Kultura  • 
čtenost 1169

Máte rádi tanec v rozmanitých podobách? Nenecháte si ujít žádnou příležitost, abyste byli v jeho víru? V pondělí budete mít jedinečnou příležitost vyjít vstříc své vášni. Vypukne totiž Mezinárodní den tance, který se nevyhne ani Trutnovu.

Mezinárodní den tance: Prostor u Uffa se promění v taneční parket

Prostor před kavárnou Společenského centra Uffo se stane na několik hodin tanečním parketem. Veřejnost bude mít možnost se pod taktovkou zdejšího tanečního klubu Bene Dance Art Team vedeného hlavním trenérem Walterem Elschekem něco v tomto směru naučit a pak si také zatančit.

Oslava tance je rozdělena do tří bloků. Ten první bude zahájen v 10 hodin a je určen dětem ze školek a prvního stupně základních škol. Druhá část začíná ve 13 hodin pro žáky druhého stupně a studenty středních škol. Veřejnost dostane prostor ve třetím bloku úderem 19. hodiny.

Podle někdejšího profesionálního tanečníka Elscheka jde v této podobě o trutnovskou premiéru. „Je to veřejná záležitost, kdy taneční kluby i školy se sejdou a představí taneční vystoupení, která by měla být oslavou tance,“ řekl nám taneční mistr, který zve na Mezinárodní den tance veřejnost. „Návštěvníci si mohou vyzkoušet různé druhy tanců, zdokonalit se a rozšířit si taneční obzory,“ dodal.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Ilustrační foto: Miloš Šálek

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama