reklama 

„Trutnovský Pigstock“ pomůže zvířatům v nouzi

6.11.2019  •  Kultura  • 
čtenost 1228

Benefiční koncert Prasečák, jehož výtěžek bude letos věnován do Šťastného zvěřince, který sídlí ve vesnici Homyle (kousek od Hradce Králové) a stará se o opuštěná a nechtěná (nejen hospodářská) zvířata, se tuto sobotu od 19 hodin uskuteční v trutnovském klubu District One (bývalá Ponorka).

„Trutnovský Pigstock“ pomůže zvířatům v nouzi

Skupina Člověk v plísni.

Jedná se již o třetí ročník festivalu, který bývá mnohými nazýván též jako „trutnovský Pigstock“. O program večera se letos postarají pardubičtí grindeři Needful Things, Murder Inc., thrasheři z Berouna, grindoví Bolest bude větší ze srdce Slovácka, duo-powerviolence smršť Panzer Thanatron ze Slavičína a domácí grind-crust Člověk v plísni.

Chybět samozřejmě nebudou zástupci Zvěřince se svými propagačními materiály a krátkým představením své práce a možností, jak podat pomocnou ruku. Jako obvykle bude také na místě malé vegan občerstvení.

„Vstupné letos necháváme dobrovolné, za ideální s ohledem na náklady a počet kapel považujeme třeba stovku, ale fantazii meze neklademe,“ říká za pořadatele Martin Mour.

Pro náročné fanoušky je možnost během pauz přebíhat do vedlejší Pasáže, kde bude s podporou několika dalších kapel ve stejný večer na spřízněné akci hrát Totální nasazení.

(mmo, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Jan Bartoš

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama