reklama 

Rock v Trutnově: sál hospody ve Voletinách rozvibruje pět kapel

22.2.2019  •  Kultura  • 
čtenost 1194

Rock in Trutnov aneb Rock v Trutnově, to je v pořadí čtvrtá hudební událost, která zítra od 18 hodin řádně rozvibruje sál hospody v Trutnově – Voletinách. Organizátoři z Open Rock Place pro fanoušky dobré hudby připravili vystoupení pěti kapel z Čech i Moravy.

Rock v Trutnově: sál hospody ve Voletinách rozvibruje pět kapel

Z Brna dorazí legendární rock crossoverová formace Insania (horní foto), která vydala již řadu CD a v roce 2013 za album Zapal dům poraž strom... získala dva žánrové Anděly v kategoriích Hard & Heavy a Punk & Hardcore. Díky nepřetržitému vstřebávání stále nových hudebních směrů oslovuje především mladé publikum.


Kapela Rain přijede z Nového Města pod Smrkem.

Z Nového Města pod Smrkem přijede skupina Rain. „Naše kapela nikdy nehrála velký sály, máme rádi bezprostřední atmosféru menších prostor. Všichni, kdo hráli v kapele, přinesli nějaký prvek, který nás posunul dopředu,“ stojí v medailonku o této formaci. Anarchia je metalová skupina z Turnova. Jejím obrazem jsou zpěvné melodické texty vycházející ze zpěvákova hrdla a úderné kytarové riffy vznikající pod prsty kytaristy.

Yethell, seskupení podobného žánru, ale z Rychnova nad Kněžnou se od začátku vzniku v roce 2011 zabývá vlastní tvorbou na pomezí rocku a metalu. Nyní pracuje na materiálu na novou desku, která by měla být nahrána v současné době.


Trutnovská formace The Art of Inside Out.

Pětici vystupujících uzavírá trutnovská rock experimentální kapela The Art of Inside Out. Nezávislá elektronická formace přivedla na svět na místní poměry žánrově nevšední album One Czech Hard Worker. Její hudba vyvolává silné emoce.

Doprava SKI-BUS

Horní Staré Město, Zelená louka 17.40 18.40
Horská, autobusové nádraží 17.45 18.45
Polská 17.50 18.50
Poříčí, náměstí 17.55 18.00
Voletiny 18.00 19.00

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: insania.cz, rain1.webnode.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama