Středa

24. července 2024

Nyní

16°

Zítra

13°

Svátek má

Losers předvedou Kolaps plný akrobacie, tance a živé hudby

1. 7. 2020

page.Name
Čtvrteční podvečer v Trutnově zpestří špičkový český novocirkusový soubor Losers Cirque Company. V areálu letního kina na Bojišti předvede hodinové vystoupení nazvané Kolaps. „Bude plné akrobacie, tance a živé hudby,“ slibují „lůzři“.

Inscenace vyniká humorem, je unikátní díky mimořádným sportovním výkonům a artistickým kouskům. „Například jedna akrobatka dělá rozštěp ve třetím patře,“ připomínají „lůzři".

Představení začíná v 19 hodin. Už od 16 hodin se ale koná worskhop s umělci z dalšího slavného českého souboru - Cirku La Putyka. Zúčastnit se můžou pokročilí i začátečníci. „Bude to nádherný, slunečný den. Nebojte se žádného deště, užijeme si to naplno vy, i my. Těšíme se na vás,“ vzkázali artisté z Losers Cirque Company.Losers Cirque Company a Cirk La Putyka patří mezi nejznámější české soubory v umělecké oblasti nazývané nový cirkus. Jsou pravidelnými účastníky trutnovského festivalu Cirk-UFF! Ten se letos nemohl kvůli koronaviru uskutečnit v tradičním červnovém termínu. Uffo ho přesunulo na září, a nyní připravilo aspoň malou ochutnávku.

Předprodej na představení probíhá přes web Uffo.cz nebo na inforecepci Uffa. Vstupenky je možné koupit přímo na místě.

Cirk na Bojišti - čtvrteční program

16:00 workshop s akrobaty Cirk La Putyka
19:00 Losers Cirque Company - KOLAPS
20:00 koncert kapely Losers
21:30 Dokument o show Walls & Handbags

Pavel Cajthaml
pavel@trutnovinky.cz
Foto a video: Michal Bogáň