Pondělí

22. července 2024

Nyní

26°

Zítra

24°

Svátek má

Beseda Můj africký příběh autorky Hindrákové bude on-line

12. 10. 2020

page.Name
Navzdory koronaviru chce být trutnovská spisovatelka Hana Hindráková co nejvíc v kontaktu se čtenáři. Autorka románů z afrického prostředí se proto rozhodla pořádat besedy online. Cyklus besed se jmenuje Večery pod banánovníkem.

Jako první si mohou čtenáři a čtenářky poslechnout autorčinu nejpopulárnější besedu Můj africký příběh. V něm se dozví, co spisovatelku, cestovatelku, bývalou dobrovolnici a zakladatelku projektu Dárky s myšlenkou přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Její poutavé vyprávění o Keni je doplněné fotografiemi a videem.

Online beseda proběhne v úterý 20. října od 19 hodin. "Jediné, co je k účasti na besedě potřeba, je počítač nebo jiné zařízení s připojením na internet. Žádný speciální program není třeba," uvedla Hindráková. Vstupenka je k zakoupení zde.

„V rámci Večerů pod banánovníkem se čtenářky a čtenáři mohou těšit i na další moje besedy jako jsou Kontrasty Keni, Lék nebo Zabiják či Ukradené dětství,“ řekla spisovatelka.

"Na besedy se moc těším. Pravidelné setkávání se čtenářkami a čtenáři mi chybí," dodala Hana Hindráková.

(pac, tz-hh)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: archiv Hany Hindrákové