Neděle

16. června 2024

Nyní

19°

Zítra

21°

Svátek má

Krkonošské koncerty jsou zpět. V sobotu je odstartuje Walda gang

11. 6. 2021

page.Name
Ani během letošního léta nebudou horalé ochuzeni o koncerty hudebních kapel. Již tuto sobotu startuje série akcí zvaná „Krkonošské koncerty“. Prvním chodem letošního menu bude koncert kapel Walda gang, Komunál a Kabát revival Vaťák, který se uskuteční v Jilemnici za Společenským domem Jilm od 17 hodin.

Pořadatelům do karet hraje i aktuální epidemiologická situace, která umožňuje další uvolnění pravidel pro kulturní akce.

„Od 8. června platí stejná pravidla pro restaurace i kulturní akce. Takže i vám na Krkonošské koncerty stačí ke vstupence jednoduché čestné prohlášení, kde si sami potvrdíte, že jste testovaní například samotestem s negativním výsledkem, ne starším než 72 hodin, nebo PCR testem ne starším než 7 dní,“ uvedl pořadatel akce Petr Ticháček. „Případně můžete v Čestném prohlášení uvést, že jste již očkováni alespoň první dávkou vakcíny, nebo, že jste v uplynulých 180ti dnech prodělali covid-19. Ke vstupu můžete místo Čestného prohlášení přinést i například potvrzení od zaměstnavatele. Toto Čestné prohlášení nebo Potvrzení od zaměstnavatele předáte u vstupu,“ dodal.

Lístky na akci je stále možné zakoupit online ZDE

Sobotní koncerty Walda gangu, Komunálu a Vaťáku odstartuje celou šňůru akcí, při nichž se během léta, ale i podzimu ve Vrchlabí a Jilemnici představí kapely Olympic, Škwor, Meky Žbirka, Rybičky 48, Banjo band Ivana Mládka, Harlej a další. Program koncertů je na webu www.krkonosskepivnislavnosti.cz.Jiří Štefek
jiri@vrchlabinky.cz
Foto: Walda gang, Krkonošské koncerty