Neděle

19. května 2024

Nyní

17°

Zítra

20°

Svátek má

Kapela Divokej Bill vystoupí ve Vrchlabí, zahrajte si o vstupenky

16. 7. 2021

page.Name
Stejně jako minulé, tak i tohle léto bohužel přichází nejen česká hudební scéna o většinu zavedených hudebních festivalů, kterých je kapela Divokej Bill tradiční součástí. Avšak aktuální covidová situace nahrává opět alespoň menším akcím s omezeným počtem diváků.

Proto se kluci z Divokýho Billa rozhodli navázat na svůj loňský úspěšný model „POV!RAŽENÍ 2020 tour“ a opět si pro své fanoušky připravili sérii menších koncertů obíhajících doslova celou republiku – tentokrát pod názvem „MARATHON 2021“.

„Vzhledem k tomu, že festivalová sezona je zase prakticky v troskách, rozhodli jsme se pro podobný model tour jako minulý rok s tím, že jsme rozšířili počet zastávek a dostaneme se tak i na místa, kde jsme loni nebyli, jako je třeba právě Ski areál Bubákov ve Vrchlabí,“ říká kytarista a zpěvák kapely Roman Procházka.

„To ale neznamená, že se s fanoušky nepotkáme i na notoricky známých a oblíbených místech, jako třeba Loket nebo naše domovské Úvaly,“ dodává houslista Adam Karlík.

Celá tour má 35 zastávek rozvrstvených po celé České republice. Její součástí budou i vystoupení na některých menších verzích velkých festivalů. Chybět nebudou ani hosté, které kapela představila na svých sociálních sítích a jimiž jsou kapely Liwid, Mother´s angels a Mr. Loco, kteří se na jednotlivých koncertech různě střídají.

Soutěž o vstupenky

V pátek 30. července se kapela Divokej Bill představí u dolní stanice ve vrchlabském Ski areálu Bubákov.

Chcete být u toho? Zkuste si zahrát o vstupenky v naší soutěži.

Kolik členů má kapela Divokej Bill?

Odpovídat můžete ZDE.

Kapacita jednotlivých koncertů bude závislá na aktuálních epidemiologických opatřeních a podmínkách stejně jako pravidla, za jakých se bude možné do areálu dostat.

A proč letošní tour Divokýho Billa nese název „Marathon 2021“?

„Jako vždy, i teď má tenhle název naší tour víc významů. Za prvé ta situace s covidem je prostě běh na dlouhou trať – takže Marathon. Za druhé – tour bude trvat od půlky června až do konce září a pěkně se při ní nalítáme,“ říká zpěvák Štěpán Karbulka.

„No a za třetí – Marathon je jedna z našich nejnovějších pecek. Poprvé ji naživo mohli návštěvníci slyšet asi už v O2 Areně, ale my ji pořád zdokonalujeme a můžeme slíbit, že i letos ji divákům zahrajeme,“ slibuje zpěvák a frontman kapely Vašek Bláha.

 

Veškeré informace o jednotlivých koncertech včetně předprodeje vstupenek naleznete na kapelním webu www.divokejbill.cz

Koncert ve vrchlabském Ski areálu Bubákov u dolní stanice lanovky se uskuteční již 30. července a vstupenky na něj zakoupíte buď přes výše zmíněný web kapely nebo přímo na webu Ticketstream.cz.

Web + e-shop: https://www.divokejbill.cz
Facebook: https://www.facebook.com/divokejbill
Instagram: https://www.instagram.com/divokejbillofficial
YouTube: https://bit.ly/divokejyoutube

(bog, tz-lbe)
redakce@trutnovinky.cz