Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

17°

Zítra

18°

Svátek má

Kryštof přiveze na Bojiště letní show. Zahrajte si o vstupenky

25. 7. 2021

page.Name
Melodie nejznámějších hitů kapely Kryštof rozezní již za pár dní v sobotu 31. července trutnovské Bojiště. Jedna z dlouhodobě nejznámějších hudebních formací poskládaná kolem frontmana Richarda Krajča zavítá do legendárního amfiteátru v rámci své tour Léto 2021.

Kapela musela kvůli koronaviru přeložit své Kryštof kempy na příští rok, přes léto ale přesto nezahálí. O prázdninách vystupuje pod širým nebem v menších amfiteátrech, přičemž z každého letního koncertu věnuje 50 000 korun na pomoc do oblastí zasažených tornádem na jižní Moravě.

Hostem na všech letních zastávkách je zpěvačka Kateřina Marie Tichá. Za debutovou desku Sami letos získala cenu Anděl v kategorii Objev roku a na pódiích ji nově doprovází frýdecko-místecká kapela Bandjeez.

Soutěž o vstupenky

V sobotu 31. července se bude na Bojišti zpívat a tancovat na hity kapely Kryštof.

Chcete být u toho? Zkuste si zahrát o vstupenky v naší soutěži.

Kolikáté narozeniny letos oslavil Richard Krajčo?

Odpovídat můžete ZDE.

Trutnovský koncert, který začíná v 19 hodin, se nachází přesně v polovině letního turné a uzavře červencovou část, když před příjezdem pod Krkonoše Richard Krajčo a spol. vystoupili v Brně, Litvínově, Strážnici a Olomouci. V srpnu má kapela naplánované koncerty v Českých Budějovicích, na Konopišti, v Lokti a Holýšově. Předprodej vstupenek na www.krystof.net.

Na říjen chystá ostravsko-havířovská parta osmou studiovou desku. Ta ponese název Halywůd a kapela ji představila na začátku července stejnojmennou písničkou a klipem. Kromě už známých hitů jako Hvězdáři, Milan Baroš, Hned teď nebo Vánoční s Karlem Gottem se na desce objeví i sedm zbrusu nových písní.

 

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Facebook Kryštof