Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

18°

Zítra

20°

Svátek má

Pepperl+Fuchs Manufacturing podpoří Uffo i v následujícím období

19. 10. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Již podruhé se letos potkali Roman Demuth, ředitel německé firmy Pepperl+Fuchs Manufacturing s.r.o., a Libor Kasík, ředitel Uffa, aby svým podpisem stvrdili pokračování oboustranně výhodné spolupráce.

V předchozích letech bylo zvykem uzavírat smlouvy o partnerství na rok, nejistá covidová éra v tomto směru vedla všechny zúčastněné k větší obezřetnosti. Přestože gentlemanská dohoda obou stran byla uzavřena už na jaře při podpisu předchozího kontraktu, k definitivnímu potvrzení spolupráce o další měsíce došlo až v pondělí 18. října na tiskové konferenci v Galerii Uffo.

„Velmi dobře si uvědomuji, že i pro sponzory je to v poslední době složité. Každý musí ekonomicky zajistit v první řadě vlastní organizaci,“ připomněl Libor Kasík. „O to víc si považuji našich partnerů, kteří nepřestali pomáhat Uffu i v časech, kdy pořádání akcí bylo výrazně komplikovanější. Nebo dokonce nemožné. Věřím však, že problémy a různá omezení už pomalu odeznívají,“ dodal ředitel Uffa.„Vnímám význam pozitivního dopadu kultury. V Trutnově je to zejména Uffo, které se nezanedbatelným způsobem podílí na příjemnější atmosféře a podmínkách pro životy místních, včetně našich pracovníků. Zároveň je zřejmé, že podpora kulturních aktivit a Uffa má celospolečenský dopad, vždyť Uffo je pojmem nejen v našem kraji, ale i v ostatních koutech republiky. A to pozitivně vnímá i naše vedení v zahraniční centrále v Mannheimu,“ doplnil ředitel firmy Roman Demuth.

„Pro některé naše plánované projekty je finanční příspěvek sponzorů klíčový. Proto pevně doufám, že kooperace se společností Pepperl+Fuchs Manufacturing s.r.o. bude pokračovat i v dalších letech,“ uzavřel Libor Kasík.


Společenské centrum Trutnovska
pro kulturu a volný čas
náměstí Republiky 999
54101 Trutnov www.uffo.cz