Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

18°

Zítra

18°

Svátek má

Krkonošské pivní slavnosti nabídnou Ivana Mládka nebo legendu Turbo

12. 8. 2021

page.Name
Pivo osmi značek, pivní školu Jardy Učíka, ale především zvučný hudební program v sobotu nabídne letošní ročník Krkonošských pivních slavností ve Vrchlabí. Akce se letos výjimečně uskuteční na novém místě, a to na parkovišti u fotbalového stadionu. Pořadatelé areál otevřou o půl jedné odpoledne a první kapela začne svoji produkci o 14 hodině.

A program začne hezky zostra. Jako první se totiž návštěvníkům představí tuzemská rocková legenda Turbo, která slaví 40 let na scéně. Program, který poběží až do druhé hodiny ranní, dál obohatí vystoupení kapel Barbarella, Cann, Vaťák či Nikita a její Suffering Souls.

Nicméně vrchol akce přijde ve 20 hodin, kdy vystoupí Ivan Mládek se svým Banjo bandem. Mládek se vrchlabským divákům na pivařské akci představí již poněkolikáté a v minulosti vždy platilo, že vystoupení kapely přineslo veliký zážitek. Zájemci se mohou rovněž zvěčnit v populární Fotobedně.

Soutěž o vstupenky

Třiadvacátý ročník tradičních Krkonošských pivních slavností ve Vrchlabí se bude konat již tuto sobotu.

Chceš získat vstup do areálu zdarma? Zkus vyhrát vstupenky v naší soutěži, zapojit do ní se můžeš ZDE.

Letošní ročník Krkonošských pivních slavností se koná na parkovišti u fotbalového stadionu ve Vrchlabí.

„Děje se tak vzhledem k plánované letní rekonstrukci Krkonošské ulice v centru města. Věřím, že tato skutečnost příznivce akce neodradí a naopak převáží pocit potkat se s přáteli, dát si skvělé pivo a poslechnout si dobrou hudbu,“ vzkazuje pořadatel akce Petr Ticháček, který apeluje na návštěvníky při parkování a dodržování bezpečnostních pravidel.

Zájemce přiveze na místo konání populární vláček Bubáček.

Jiří Štefek
jiri@vrchlabinky.cz
Foto: Jiří Novák