Pondělí

22. července 2024

Nyní

26°

Zítra

24°

Svátek má

Festival léčivé hudby Za dvě dvě slibuje krásu, klid a pohodu

29. 7. 2022

page.Name
Autorským čtením, mantrami a hrou na gong, začne dnes odpoledne v Horním Maršově druhý ročník festivalu léčivé hudby Za Dvě Dvě.

„Je to příležitost, jak se sejít na klidném místě, v přírodě, ve společnosti lidí, kteří mají rádi krásu, klid a pohodu - Na Dobré planetě. Bude znít hudba léčivá, magická, intuitivní a opravdová,“ tvrdí Vojta Lábus, jeden ze spolupořadatelů z bubenického sdružení Za dvě dvě.

Hrát se bude v nejstarším horském kostele v této části Krkonoš i na venkovním pódiu. K vidění a slyšení budou léčivé a posvátné nástroje z celého světa. „V doprovodném programu je zábava pro děti i dospělé, společné zpívání, pojízdná prodejna knih, malování henou, autorská čtení a další. Dobré, jednoduché a s láskou připravené občerstvení zajištěno,“ slibuje Lábus.

Program začíná už dnes v 18 hodin, hlavní část sobotní programu začne stylově za dvě dvě. Vstupné je dobrovolné. Akci financuje obec Horní Maršov, koná se v rámci Maršovského hudebního léta.

Program festivalu:

pátek
od 18:00 - zpívání manter, autorské čtení, gongový koncert.

sobota
od 13:58 - program pro děti i dospělé, hudební stezka, malování henou, kouzelnické vystoupení, výstava duchovních obrazů Roberta Fürbachera, pojízdný antikvariát a další
od 16:00 do 20.00 - hudební program: Pepa Lábus, Le´HarMonja, Lucie Čapková, Za dvě dvě.
Etnická a intuitivní hudba (africké i šamanské bubny, didgeridoo, tibetské mísy, gong, indiánské píšťaly, léčivý zpěv a mnoho dalších hudebních překvapení.
od 21.00 - taneční jízda s bubny a didgeridoo.

(pac, tz-vol)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Vojta Lábus