Čtvrtek

30. května 2024

Nyní

16°

Zítra

17°

Svátek má

Renata Komůrková bude číst ve Viňasu svůj fantasy příběh

6. 12. 2022

page.Name
Hlavně si sem zajdete na víno, pravidelně se tady odehrávají i degustace rumů, ginů či Prosecca. Ve vinotéce U Maxima - nejen Viňas Kryblice se však v pondělí 12. prosince uskuteční i jedna novinka - autorské čtení. Kdo a co se bude číst? Trutnovská autorka Renata Komůrková tady představí svůj fantasy příběh Indigo, dítě z Křišťálu.

„Povím vám, čeho se knížka týká, čím prospívá a přečteme si několik úryvků na daná témata,“ zve na setkání, které bude moderovat Andrea Rözlerová.

Indigo, dítě z Křišťálu je seberozvojová knížka nejen pro děti. Poutavý fantasy příběh protkaný vtipem, moudrostí, ale i vším, co zažívá téměř každé dítě. Knížka s vystaveným terapeutickým posudkem. Knížka, která sbírá obrovské ohlasy od čtenářů i rodičů. Nemáte třeba ještě koupený vánoční dárek? Ve vinotéce budete mít možnost si knížku zakoupit.

„Nepovažuju se za spisovatelku, ale kdyby mi to situace dovolila, možná bych mohla napsat druhý díl, v hlavě už ho mám,“ svěřila se v rozhovoru Renata Komůrková loni Trutnovinkám po svém literárním debutu.

 čtěte také: Napsat knížku? Šlo to, přiznává Komůrková


(bog, tz-rko)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv Renaty Komůrkové