Neděle

16. června 2024

Nyní

19°

Zítra

21°

Svátek má

Tahák na sobotní večer: Kapela Mig 21 přiveze do Uffa Džus noci

11. 10. 2022

page.Name
Oblíbená popová kapela Mig 21 s frontmanem a zpěvákem Jiřím Macháčkem vyráží na podzimní turné. Jednu z prvních zastávek má v sobotu 15. října v trutnovském Uffu. Slibuje, že koncert promění v jeden velký mejdan. „O překvapení nebude nouze,“ upozorňují členové oblíbené pražské skupiny.

Mig 21 je proslulý tím, že umí na svých koncertech vytvořit skvělou atmosféru. Dokáže lidi roztancovat a skvěle pobavit. Pořádně rozjet to hodlá také v Uffu. Zahraje písničky z nejnovějšího alba Džus noci, ala také své největší hity. „Bude to kombinace našich starých milovaných písní až po úplné novinky,“ slibuje.

Bez některých šlágrů se koncerty Migu 21 neobejdou. Fanoušci je opakovaně vyžadují. Zazní proto i v sobotu v Uffu. „Je to radost a zároveň odměna, když na vás například během písně Kalhotky si sundej lítá spodní prádlo. To bychom přeci byli sami proti sobě takovou píseň nehrát,“ shodují se členové kapely. Publiku naservírují také ústřední píseň úspěšné filmové komedie Muži v naději. „Skladba Chci ti říct je dalším z pilířů na našich koncertech,“ upozorňují.Kapela, která se s nadsázkou sobě vlastní označuje za chlapeckou, taneční, pěveckou a striptérskou, si dává záležet i na scénografickém ztvárnění. A nejen při koncertech. Potvrzuje to i velmi zdařilý animovaný videoklip k ústřední písni zatím poslední desky Džus noci. Jakou podobu bude mít v Uffu? „To bude další překvapení. Přijďte na náš koncert a uvidíte!“ láká Mig 21 a ředitel Uffa Libor Kasík doplňuje: „Že „migové“ všechny strhnou, to je prakticky jistota, v Uffu k tomu můžou navíc využít nejlepší existující sound systém v zemi, který tu máme.“

Sobotní koncert Migu 21 v Uffu začne ve 20 hodin. Sál bude otevřený už o hodinu dříve. Vstupenky je možné zakoupit v online předprodeji, nebo v recepci Uffa.

(pac, tz-uff)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Mig 21