Sobota

13. dubna 2024

Nyní

14°

Zítra

12°

Svátek má

Benjaming´s Clan zítra odhalí novinku. Bude to výjimečná věc, zní z kapely

4. 2. 2022

Benjaming´s Clan zítra odhalí novinku.  Bude to výjimečná věc, zní z kapely 0 snímků
Novou píseň s videoklipem představí kapela Benjaming´s Clan v sobotu. Podle dostupných informací to bude mimořádná událost. „Kdo si skladbu poslechne se zavřenýma očima, vůbec ho nenapadne, že ji hraje právě naše kapela,“ naznačil basák Olin Dlouhý.

Po týdnu tak končí mlžení kolem nejnovější skladby. Muzikanti z Petříkovic totiž ještě před týdnem nechtěli prozradit o dalším songu téměř nic. Nyní už jsou o něco sdílnější. „Pustíme ho do světa v sobotu večer,“ potvrdil Olin Dlouhý.

Je pravděpodobné, že „Benjamini“ zaujmou netradiční muzikou, unikátním příběhem a atraktivním videoklipem. „Každá kapela občas udělá věc, která překvapí, nebo kterou nikdo nečeká. My máme letos dvacet let, takže si myslíme, že i my si něco takového můžeme dovolit,“ uvedl Dlouhý.

Přiznal, že klip se natáčel u zříceniny hradu Vízmburk u Havlovic. „Je to magické místo, výjimečná památka světové třídy, možná zatím u nás ne úplně doceněná,“ řekl basák Olin.

Skladba ale původně neměla mít videoklip. Měla být spíš jen jakýmsi intrem, instrumentální skladbou beze slov. Ve spojení s příběhem a klipem ale zřejmě vzbudí velký ohlas. „A možná lidi taky přiměje se zamyslet a začít si vážit i zdánlivě obyčejných věcí,“ dodal Olin Dlouhý z kapely Benjaming´s Clan.

 čtěte také: Jaká bude nová píseň? Benjaming´s Clan mlží


Pavel Cajthaml

pavel@trutnovinky.cz
Foto: Denisa Špetlová