Pátek

23. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Trashmetalový svátek ve Voletinách, legenda se vrací po 16 letech

12. 9. 2022

page.Name
Přátelé metalu budou mít tuto sobotu ve Voletinách takový malý thrashmetalový svátek. V rámci turné ke své již šestatřicetileté existenci přijede česká thrash metalová legenda Debustrol z Mladé Boleslavi a předskakovat jim bude další česká legenda tohoto žánru, a to kapela V.A.R. z Liberce.

Obě tyto kapely formovaly českou thrashmetalovou scénu 90. let. U Debustrolu, který v sobotu zahraje od 21.45 hodin, se bude jednat o klubový koncert v Trutnově po šestnácti letech, kdy proběhl ještě v rockovém klubu NewEnd, a to dne 24. 11. 2006. Tehdy jim sekundovaly trutnovské kapely Exorcizphobia, Prokion a Trautenauer 666. Liberecká V.A.R. vystoupí ve Voletinách od 20 hodin.

Pořadatelé jdou možná trochu v duchu „oldschool“ a proti soudobému trendu, protože předprodej vstupenek řeší pouze formou klasických tištěných vstupenek, tak jak to bylo typické v 90. letech se slovy – „Kdo nezažil devadesátky, jako by nebyl“.

Vstupenky tak lze zakoupit v hotovosti v prodejně Prologbike Trutnov v Pasáži anebo si o ně můžete zasoutěžit s naší redakcí - ZDE.

(bog, lma)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Libor Mazura