Pátek

14. června 2024

Nyní

Zítra

12°

Svátek má

Trashmetalový svátek ve Voletinách, legenda se vrací po 16 letech

12. 9. 2022

page.Name
Přátelé metalu budou mít tuto sobotu ve Voletinách takový malý thrashmetalový svátek. V rámci turné ke své již šestatřicetileté existenci přijede česká thrash metalová legenda Debustrol z Mladé Boleslavi a předskakovat jim bude další česká legenda tohoto žánru, a to kapela V.A.R. z Liberce.

Obě tyto kapely formovaly českou thrashmetalovou scénu 90. let. U Debustrolu, který v sobotu zahraje od 21.45 hodin, se bude jednat o klubový koncert v Trutnově po šestnácti letech, kdy proběhl ještě v rockovém klubu NewEnd, a to dne 24. 11. 2006. Tehdy jim sekundovaly trutnovské kapely Exorcizphobia, Prokion a Trautenauer 666. Liberecká V.A.R. vystoupí ve Voletinách od 20 hodin.

Pořadatelé jdou možná trochu v duchu „oldschool“ a proti soudobému trendu, protože předprodej vstupenek řeší pouze formou klasických tištěných vstupenek, tak jak to bylo typické v 90. letech se slovy – „Kdo nezažil devadesátky, jako by nebyl“.

Vstupenky tak lze zakoupit v hotovosti v prodejně Prologbike Trutnov v Pasáži anebo si o ně můžete zasoutěžit s naší redakcí - ZDE.

(bog, lma)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Libor Mazura