Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

21°

Zítra

21°

Svátek má

Monster nabídl fanouškům metalu i ochutnávku ze zahraniční „kuchyně“

23. 3. 2023

Monster nabídl fanouškům metalu i ochutnávku ze zahraniční „kuchyně“ 50 snímků
V sobotu se ve Voletinách uskutečnil již osmnáctý festival Monster of Metal and Hardcore a opět se ukázalo, že má své věrné návštěvníky. V sálu místní hospody si užívalo atmosféru šesti koncertů přes 250 metalových fandů.

Lidé se náramně bavili a mohli patřičně ochutnat i ocenit trochu té zahraničí metalové „kuchyně“ z Polska a Belgie v podání kapel Moyra resp. Brutal Sphincter. „Aniž bychom měli zveřejněné veškeré fotky, live videa a podobně, tak na další Monster už přišly nové nabídky z Německa a Portugalska,“ potěšil zájem o festival pořadatele Libora Mazuru.

Budoucnost nad pokračováním akce ve Voletinach je však nejistá, jelikož od dubna se bude hledat nový pronajímatel hospody.

„Obdrželi jsme několik nabídek na pořádání akce jinde. Nechce se nám ale jít mimo Trutnov nebo dokonce i Trutnovsko,“ prohlásil Mazura, který si je vědom toho, že festival nejde udělat jen tak někde, protože mají určité nároky na prostor - akustika, zázemí pro kapely, jak daleko se musí tahat aparatura, výše pronájmu a tak dále.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek