Neděle

14. července 2024

Nyní

16°

Zítra

16°

Svátek má

Stand up komici v Alvazu. Na stojáka live už ve čtvrtek

18. 4. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Čtvrteční večer v Alvazu bude patřit stand up comedy show. Od 20 hodin v trutnovské restauraci a klubu vystoupí trojice bavičů Arnošt Frauenberg, Ester Kočičková a Petr Vydra. Pokud si chcete užít večer plný zábavy a smích, tak příliš dlouho neotálejte, nezbývá už moc volných lístků. Předprodej vstupenek probíhá v Alvazu.

Kdo vystoupí?

Arnošt Frauenberg

Muž mnoha profesí, který v minulosti například jezdil jako řidič s komedianty, rozvážel pečivo, nebo také vedl úspěšnou firmu na plovoucí podlahy. Dnes je Arnošt především stand-up komik na plný úvazek, ale také moderátor, textař, ale už přes 20 let hlavně písničkář.

Ester Kočičková

Zpěvačka, textařka, moderátorka, feministka, improvizátorka a pravděpodobně ještě více. Ester Kočičkovou je obtížné zařadit do nějaké škatule. Proslulá je svým extravagantním vystupováním a vědomou snahou provokovat publikum...

Petr Vydra

Herec, moderátor a dramaturg. „Proč jsem se rozhodl pro účinkování v pořadu Na stojáka? Protože jsem takové věci vlastně už dělával a bavily mě, takže mně pak víc lidí řeklo, že bych to třeba mohl zkusit, nebo to jít dělat,” řekl. A kde čerpá inspiraci? „V životě, pak si čtu noviny, dívám se na televizi a většinou ani vlastně nevím, kde potřebnou inspiraci čerpám,” dodal.

Těšíme se na vás!

www.alvazo.cz