Čtvrtek

20. června 2024

Nyní

11°

Zítra

18°

Svátek má

Farářka Kopecká a tanečnice Lálová ze Stardance budou na plesech v Uffu

10. 1. 2023

page.Name
Plesová sezóna jede naplno. V trutnovském Uffu se tančí téměř každý víkend. Na programu je ještě dvacet firemních, spolkových, školních a maturitních plesů.

Mezi jeden z nejvyhledávanějších patří reprezentační ples města. Uskuteční se v sobotu 11. února a bude mít pořadové číslo 11. K tanci a poslechu má hrát kapela Boom!Band s hostem zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

„Součástí bohatého programu bude mimo jiné také vystoupení farářky Martiny Viktorie Kopecké a Marka Dědíka, finalistů televizní taneční soutěže StarDance. Večerem provází moderátor Honza Dědek,“ říká Libor Kasík, ředitel Uffa. Vstupenky na městský ples jsou ještě stále v prodeji.

Další velmi oblíbený ples - Městského fotbalového klubu Trutnov - je už několik dnů vyprodaný. Letošní, v pořadí už osmý ročník, je naplánovaný na sobotu 4. února. Opět slibuje mimořádnou zábavu.

„Mezi účinkujícími jsou například moderátor a herec David Gránský, zpěvák Tomáš Klus s kapelou, tanečnice Veronika Lálová tanečnice, zpěvačka Iveta Jonová a profesionální bubeníci Ritmo Factory,“ uvádí Jiří Ticháček, manažer fotbalového klubu.

Netradičním pojetím přitahuje pozornost G ples. Profiluje se jako společenský večer doplněný o gastronomický zážitek se širokou a neobvyklou nabídku pokrmů a nápojů. Naplánovaný je na sobotu 21. ledna. Moderátorem a DJ večera bude Ladislav Vaško. K poslechu a tanci zahraje kapela Jazz Police, vystoupí břišní tanečnice Shanelah a saxofonista Johny Sax, uskuteční se také degustace vín, proběhnou gastro workshopy a bude toho mnohem víc.

Skvělou atmosféru mívají v Uffu také tradiční maturitní plesy zdejší Střední průmyslové školy, trutnovského gymnázia nebo lesnické akademie.

Pavel Cajthaml
pavel@trutnovinky.cz
Ilustrační foto: Miloš Šálek