Neděle

16. června 2024

Nyní

18°

Zítra

19°

Svátek má

Vyprodalo Broadway i Sydney. Teď bude 360 Allstars v Uffu. Hrajte o vstupenky!

1. 9. 2023

Vyprodalo Broadway i Sydney. Teď bude 360 Allstars v Uffu. Hrajte o vstupenky! 0 snímků
Pořádným cirkusem začne v Uffu nová sezóna. Během jediné show budou na jevišti BMX, breakdance, basketbal, rap, bubnování a spousta akrobatických kousků. Jedno z nejžádanějších světových představení posledních deseti let 360 Allstars přiveze do Trutnova mezinárodní soubor Onyx Productions. Sehraje u nás tři představení. Vy si můžete zasoutěžit o vstupenky, které věnovalo Uffo.

´Hvězdná třistašedesátka´ už jednou Trutnov ohromila, v roce 2018 v rámci festivalu nového cirkusu Cirk-UFF s půlhodinovým fragmentem z jinak téměř stominutového představení. Nyní se vrací v plné náloži. „Je to splněný slib. Sice jsme původně věřili, že k nám kompletní show dostaneme hned v následujícím roce, ale kvůli covidu k tomu dochází až nyní,“ říká ředitel Uffa Libor Kasík.

Soutěž o vstupenky

Zahrajte si o lístky na show 360 Allstars. 

Soutěžní otázka zní: Kdo je autorem představení 360 Allstars?
Gene Peterson 
Josh Hoare 
Darcy Grant

Odpovídat můžete ZDE.

360 Allstars mezitím získalo ještě větší ohlas, než mělo před pěti lety. Vyprodalo všechny sály, divadla nebo haly, ve kterých účinkovalo. Mimo jiné také slavnou divadelní scénu Broadway v New Yorku nebo legendární divadlo Sydney Opera House. „Je navíc historicky nejprodávanější show na Adelaide Fringe, druhém největším Fringe festivalu světa, který se koná v jihoaustralském hlavním městě, a kam každoročně jezdí statisíce diváků,“ upozorňuje Kasík.

Za světovým úspěchem show označované také pojmem ´městský cirkus´ stojí hvězdy ve svých oborech. Například světový šampion v BMX Peter Sore, mistři breakdancu Chris Arias a Darren Mehaire, basketbalový mág Galdino Haime či rekordman s velkou obručí (cyrwheel) Josh Curtis. U hudbu se starají beatboxer Patrick Hirst a bubeník Gene Peterson, který představení vymyslel. „Je to show, která se opravdu povedla, proto se líbí a je úspěšná po celém světě. Hlavně je ale pro všechny diváky, skvěle bavit se budou děti i dospělí,“ slibuje Kasík.

Jedinečnou šanci vidět 360 Allstars nabídne trutnovské Uffo třikrát. V pátek 8. září a v sobotu 9. září od 19 hodin, a v neděli od 15 hodin. Vstupenky je možné už nyní koupit v předprodeji, a to na recepci Uffa nebo online na webu.

Pavel Cajthaml
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Uffo Trutnov