Úterý

23. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Hudební události v Uffu: Sing Sing Quintet a finále Česko zpívá

4. 4. 2024

page.Name
Dvě zajímavé hudební akce se uskuteční v těchto dnech v Uffu. Dnes večer se můžete těšit na koncert nového seskupení Sing Sing Quintet a v sobotu je na programu slavnostní finálový galavečer soutěže Česko zpívá.

Koncert výjimečného seskupení Sing Sing Quintet začíná v 19 hodin. Jedná se o pět talentovaných pěvců s výraznými a velkými hlasy. Kamila Nývltová, Peter Pecha, Michaela Nosková, Tomáš Trapl a Bohuš Matuš zazpívají krásné světové melodie, muzikálové skvosty, nesmrtelné „srdcovky“ i originální zpracování hitů od Karla Svobody, Zdeňka Rytíře a dalších hudebních velikánů. Pokud byste si chtěli užít večer plný hudební radosti a nezapomenutelných melodií, tak určitě dorazte do Uffa.

V sobotu v Trutnově vyvrcholí 15. slavnostním finálovým galavečerem již 15. ročník soutěže Česko zpívá. Jedná se o moderní celostátní pěvecká soutěž pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí. Do letošního ročníku se jich přihlásilo 365 a ti nejlepší se představí od 16 hodin v Uffu.

V porotě zasednou a také vystoupí exkluzivní hosté: Felix Slováček, Kamila Nývltová, Michaela Gemrotová Štiková a Ondřej Provazník. Svoji cenu udělí nejen odborná porota, ale také diváci v sále a mediální a VIP porota. „Přijďte podpořit mladé talenty a užít si skvělý hudební program,“ zve do hlediště patronka soutěže Kamila Nývltová.

(bog, tz-bbr)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Jan Tůma a Josef Malina