Středa

22. května 2024

Nyní

15°

Zítra

12°

Svátek má

VIDEO: Nejen muzikálové písně v podání Sing Sing Quintetu v Uffu

6. 4. 2024

VIDEO: Nejen muzikálové písně v podání Sing Sing Quintet v Uffu 30 snímků
Sing Sing Quintet, skupina složená ze zpěváků Kamily Nývltové, Michaely Noskové, Tomáše Trapla, Bohuše Matuše a Petera Pechy, ve čtvrtek večer vystoupila v trutnovském Uffu. Pětice zpěváků s výraznými a velkými hlasy přednesla divákům krásné světové melodie, muzikálové skvosty, nesmrtelné „srdcovky“ i originální zpracování hitů od Karla Svobody, Zdeňka Rytíře a dalších hudebních velikánů.

Před několika dny také toto výjimečné pěvecké seskupení dokončilo natáčení svého nového a zároveň prvního videoklipu v malebných prostorách přírodního lomu Krákorka mezi Havlovicemi a Rtyní v Podkrkonoší.

Světlo slunce a krásné prostředí lomu poskytly dokonalou kulisu pro natáčení, během kterého zpěváci neznali odpočinek. I když bylo natáčení chvilkami lehce nebezpečné, protože museli šplhat vysoko po pískovcových kamenech, vše dopadlo skvěle. A nikomu se nic nestalo a záběry díky tomu budou naprosto famózní.Český text k jejich světoznámému songu napsala pro skupinu Miša Nosková. Nové zpracování skladby slibuje být hitem, který osloví fanoušky a chytí je za srdce. A právě proto bude mít videoklip premiéru 1. května, kdy se oslavuje svátek lásky.


Více fotografií z natáčení si můžete prohlédnout v galerii ZDE.

Klip byl režírován bratrem Kamily Nývltové Jindřichem, a jeho produkčním týmem Daniel production. Tým tvůrců se snažil zachytit energii a vášeň, kterou Sing Sing Quintet do své tvorby vkládá, a věří, že výsledný videoklip bude vizuálním a zvukovým zážitkem pro všechny diváky a posluchače.

(bog, tz-ssq)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Kateřina Svobodová a archiv SSQ