Neděle

10. prosince 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

Podpořme těžce nemocnou Lenku v její léčbě

29. 11. 2022

page.Name
Na crowdfundingové platformě www.znesnaze21.cz. právě probíhá sbírka, která má pomoci těžce nemocné Lence Postavové. Už na jaře jsme o jejím případu informovali, aby se podařilo získat peníze a ona si mohla pořídit přístroj, který jí pomůže s dýcháním a zabrání tak tomu, aby ochrnula. Nyní se na naši redakci obrátila s novou prosbou.

Z celého srdce bych ráda poděkovala dárcům (čtenářům Trutnovinek), kteří se do mé první sbírky „Pomozte Lence dýchat a neochrnout“ na Znesnáze21 zapojili, a pozvala vás tímto do své druhé sbírky „Podpořme těžce nemocnou Lenku v její léčbě“ na Znesnáze21, která navazuje na moji první sbírku a je s ní v podstatě propojena. 

Milí spolužáci, Jakube a rybáři a všichni dobří lidé se srdcem ze zlata, kteří jste se do mé první sbírky na Znesnáze21 zapojili, z celého srdce děkuji za vaši úžasnou podporu a pomoc.

Díky vám se mi podařilo přežít léto, protože Simeox mi udržel dýchání i v úporných vedrech. Díky pomoci každého z vás jsem tak zvládla nejenom léto, ale i podzim a čtvrtou dávku Pfizera, přitom po každé předchozí dávce se mi dýchání úplně sesypalo. Simeox je pro mě něco jako zázrak. Navzdory všem nepříznivým okolnostem už půl roku držím dýchání bez úplného sesypání a hromady záchranných léků a vysokých dávek injekčních kortikoidů, což je pro mě něco neskutečného, a ještě jednou vám všem za Vaši neuvěřitelnou pomoc z celého srdce děkuji.

Protože však Simeox potřebuje ke svému provozu náhradní sady TUB25, bez kterých nefunguje, dovoluji si vás tímto pozvat do své druhé sbírky, která je právě na tyto náhradní sady TUB25 k Simeoxu určena, abych mohla Simeox dále naplno využívat. Výtěžek této sbírky bude použit i na finančně velmi náročnou léčbu a vše, co s ní souvisí. Navíc doplatky v lékárně za sirupy jsou opravdu značné a rodiče mi každý měsíc vyzvedávají v lékárně plnou přepravku léků a dvě až tři tašky k tomu.

Více informací o životním příběhu Lenky a zároveň přispět můžete ZDE.


Na závěr bych každému jednomu z vás moc ráda ještě jednou z celého srdce poděkovala za Vaši úžasnou podporu a pomoc! ♡♡♡

Lenka Postavová