Čtvrtek

30. března 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

Letní tábor Bystrouška v záři reflektorů

11. 3. 2023

Letní tábor Bystrouška v záři reflektorů 19 snímků
BRADLEWOOD. Slyšeli jste o něm, že? To je to báječné místo, kde se sny mění v realitu, kde se nemožné stává možným, kde nejbystřejší hlavy světa filmu společně pracují na tom, abyste se nemuseli dívat jenom na Ulici.

Záře reflektorů se tam odráží v tvářích těch nejslavnějších akčních hvězd, jejichž plakáty si lidé věší nad postelí. Zadumaní režiséři běhají po place, scénáristi opakují s herci repliky, maskérky už třetím dnem pracují na tom, aby z holky z okolní vísky vytvořili největší krasavici, jakou kdy filmové plátno vidělo.

Celému tomu kolotoči chybí snad jen jedno… Po těžkém dnu si hvězdy zaslouží poctivý hrnek kávy, který se přece neudělá sám! Ne, ne, takto určitě ne! Hvězdné manýry v Bradlewoodu nefungují, film je hlavně o dřině. Najít si svoji cestu a své místo nemusí být úplně snadné, ale když se to podaří, světový věhlas je jistý.

Letní tábor Bystrouška přijímá stážisty, kteří již absolvovali minimálně první a maximálně devátou třídu základní školy. Jejich pomoc bude potřeba od 29. 7. – 12. 8. Stačí se přihlásit pomocí e-mailu: szcbystrouska@seznam.cz.

A kdo ví? Třeba se pak na plakátech objeví i vaše tvář…

SZČ Bystrouška