Pondělí

27. května 2024

Nyní

17°

Zítra

16°

Svátek má

V sobotu se bude křtít Almanach radvanické školy

10. 9. 2020

page.Name
Obec Radvanice ve spolupráci s místní základní a mateřskou školou a také Státním okresním archivem Trutnov vydává novou publikaci. V sobotu od 10 hodin proběhne ve školním areálu křest knihy Almanach radvanické školy.

Almanach je vydán k 60. výročí výstavby nové školní budovy a mapuje školní léta 1953 až 2020. Součástí křtu bude prohlídka školy, ukázka prací a dovedností žáků a absolventů a další bohatý program pro děti i dospělé. Nabízí se zde možnost setkání několika generací jak ze strany kantorů, tak i bývalých spolužáků.

Hudební doprovod obstará Jazz Bond, občerstvení je zajištěno. „Pozvánka ke strávení příjemného dne platí nejen pro bývalé kantory a absolventy, ale i pro širokou veřejnost,“ zve do Radvanic starosta obce Tomáš Němec.

Na místě bude možné si zakoupit jak uvedený Almanach, tak i související publikaci z roku 2018, kterou je Historie radvanické školy, jejímž autorem je ředitel Státního okresního archivu Trutnov Roman Reil. Další podrobnosti získáte na www.radvanice.cz  nebo  www.zsradvanice.cz.

(bog, tz-tne)
redakce@trutnovinky.cz