Pondělí

27. května 2024

Nyní

16°

Zítra

16°

Svátek má

Drakiáda a Zavírání turistické sezóny na Zvičině

20. 10. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Na Zvičině bude opět živo! V sobotu se bude od 10 do 17 hodin konat oblíbená podzimní akce Drakiáda a Zavírání turistické sezóny na Zvičině. Pro malé i velké návštěvníky bude po celý den připraven doprovodný program, stánky s regionálními produkty, občerstvení nejen v Raisově chatě i hudební doprovod.

Akce odstartuje v 10 hodin dopoledne drakiádou, těšit se také můžete na výrobky a produkty regionálních výrobců z Podkrkonoší, ale i od našich sousedů z Hradecka či Krkonoš. Na stáncích bude k dostání káva, pivo, čokoláda, med a medovina, nejrůznější dobroty, ale chybět nebudou ani hračky, přírodní kosmetika či šperky.

Mimo možnosti občerstvení u některého ze stánků, si budete moct pochutnat na tradičním menu v Raisově chatě. Turistické propagační materiály z Podkrkonoší i celého Královéhradeckého kraje naleznete opět v jednom z našich stánků. Ve 12.30 hodin na Zvičinu vyrazí pochod z Horní Brusnice „Kostelní cestou“.

Přijďte za námi na Zvičinu užít si krásný den a symbolicky se rozloučit s uplynulou turistickou sezónou!

Akce vznikla ve spolupráci s členy spolku Podzvičinsko, z.s., Centrálou cestovního ruchu Královéhradeckého kraje a to za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Dále se na akci podílí obec Horní Brusnice a obec Třebihošť.

Informace naleznete také v události na Facebooku Podkrkonoší.