Úterý

16. dubna 2024

Nyní

10°

Zítra

Svátek má

Bret, sportovní wellness areál pro rodiny s dětmi, kde je všechno na jednom místě

2. 3. 2023 Komerční sdělení

Bret, sportovní wellness areál pro rodiny s dětmi, kde je všechno na jednom místě 0 snímků
Jaro už začíná klepat na dveře, ale zima se ještě nevzdává, což je dobrá zpráva pro všechny, co se chystají v následujících dnech na lyže. Řešíte také otázku: Kam se vydat o jarních prázdninách na lyžovačku? Co takhle zkusit Bret? Sportovní wellness areál, kde jste autem z Trutnova za čtvrthodinku, nabízí v kouzelném údolí Prkenného Dolu u Žacléře zimní zábavu, která je ve skiareálu přímo stvořená pro rodiče s dětmi. A pozor! V době jarních prázdnin od 4. do 12. března se slevou 10 procent jak na lyžování, tak na útratu při na návštěvě místní restaurace. Více se už dozvíte v rozhovoru s majitelem areálu Lukášem Doležalem.

Jak to aktuálně vypadá se sněhovými podmínkami v areálu?
Aktuálně jsou podmínky vynikající: mrazivé noční teploty a přes den azuro a sluníčko. Máme svah orientovaný na sever, což nám v závěru sezony pomáhá. I díky tomu nám lyžování vydrží až do konce sezony, a to 19. března. Další víkendy pak chceme udržet dětský zimní park s pohyblivým pásem a lanovým vlekem. 

Co všechno je vlastně u vás v provozu?
Areál Bret je komplexem služeb. Není to tedy pouze o lyžování. Teď o víkendu se mohou hosté těšit na všechny služby, které nabízíme. Z těch zimních to jsou dvousedačková lanovka 400 metrů, poma 300 metrů, dětský zimní park s pohyblivým pásem a lanovým vlekem, snowtubing (jízda v gumovém kole zasněženým korytem – pozn. red.), lyžařská škola i půjčovna. Dále se v areálu pyšníme stylovou českou restauraci s dětským koutkem a bistrem u lanovky, máme wellness (sauna, vířivka, masážní vana) a zajít si můžete také masáže. Přímo v areálu se můžete ubytovat s rodinou nebo celou partou ve stylových dřevěnkách nebo pokojích hlavní budovy.

Co si myslíte, že je vaší největší předností?
Je tu všechno blízko, krásné prostředí mezi lesy, děti vám nemohou nikam utéct, během krátké doby se umí pohybovat po areálu sami, pokud jim to rodiče dovolí. (usmívá se) Pro rodiny s dětmi do 12 let nemáme dle mého názoru konkurenci. Právě rodiny s dětmi jsou našimi nejčastějšími návštěvníky.

Jak to u vás probíhá s výukou na lyžích?
Máme skvělou partu instruktorů, na které se nám donáší samé příjemné ohlasy, takže celá naše lyžařská škola je velmi oblíbená. Půjčovna lyžařského vybavení je přímo u dětského parku při vstupu do areálu. A při využití služeb instruktora máte půjčené vybavení zdarma.

Co parkování?
Parkování je také přímo u vjezdu do areálu a také zdarma.

Jak jste spokojení s průběhem letošní zimy?
Zatím moc ne, jelikož se nám nepodařilo během prosince zasněžit v takovém množství, aby sníh vydržel celý leden, který byl nadprůměrně teplý. Máme ale před sebou ještě více jak čtrnáct dní souvislého lyžování, třeba se ještě celkový obrázek sezony vylepší. Myslím, že prázdniny na Trutnovsku a pěkné počasí, to je ideální kombinace.

Co kromě zábavy na lyžích u vás lidé oceňují?
Je to příjemný a ochotný personál, dobré jídlo, spousta služeb na jednom místě, stylové ubytování.  

Povězte nám na závěr, kdo u vás ještě nebyl, proč by měl přijet?
Kvalitně si užije všechny zmíněné služby za rozumnou cenu v přátelském a klidném prostředí nedaleko vlastního domova. Ubytovaní hosté pak mají všechny služby na dosah, jen co se probudí.

www.bretcz.cz