Pondělí

22. července 2024

Nyní

26°

Zítra

24°

Svátek má

Krkonošský festival minipivovarů bude v Peci na parkovišti u přehrady

20. 6. 2024

page.Name
Pátý ročník Krkonošského festivalu minipivovarů se v sobotu uskuteční v Peci pod Sněžkou. Z organizačních důvodů se letos setkání příznivců zlatavého moku bude výjimečně konat na parkovišti u přehrady, kam se akce přesouvá z Velké Úpy. Začátek je ve 12 hodin a vstup je zdarma.

Kdo dorazí, může se těšit na nespočet druhů piv, den plný soutěží, hudby a zábavy, ale i stánků s občerstvením a originálními produkty z Krkonoš a od místních boudařů.

Festival nabídne bohatý výběr pivních specialit, od osvěžujících světlých ležáků až po tmavá piva. Různorodé chutě, vám představí minipivovary z Krkonoš a okolí. Na jaké pivovary se můžete těšit? Rodinný pivovar Hendrych, Krkonošský medvěd, Pecký pivovar - Pivo Sněžka, Pivovar Trautenberk, Pivovar Paroháč z Luční boudy a z Kolínské boudy od pivovaru Volt se bude čepovat Kolínský speciál.

Pro návštěvníky jsou připraveny soutěže, ve kterých mohou vyhrát hodnotné ceny. Možná si právě vy odnesete domů něco speciálního.

Hudební doprovod zajistí od 13 hodin postupně kapely Patrola Trutnov, Jiří Schelinger Revival, Benjaming´s Clan a Hrací skříň Praha, ale užijete si i parkourovou show nebo mažoretky. Pro děti bude připraven koutek s výtvarnou dílnou, koloběžkami a k dispozici budou i další aktivity i parkourový workshop.

(bog, tz-kso)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Kateřina Svobodová