Pátek

19. července 2024

Nyní

23°

Zítra

24°

Svátek má

Perfektní tečka za dnem v Janských Lázních

8. 1. 2024 Komerční sdělení

page.Name
Zima v Janských Lázních? To je bílý ráj, kde se snoubí kouzlo horské přírody s vášní pro lyžování. Se sněhem se toto malebné městečko každoročně proměňuje v oblíbené zimní středisko. Janské Lázně však nejsou jen o lyžování. Známé jsou hlavně díky svému lázeňskému charakteru, a proto jsou ideálním místem pro všechny, kteří hledají kombinaci aktivního odpočinku, relaxace a nezapomenutelných zážitků.

Po náročném dni na sjezdovce byste těžko hledali lepší způsob, jak se zotavit a uvolnit, než navštívit místní Aquacentrum. Představte si to – po hodinách strávených v chladu a adrenalinovém vzrušení z lyžování se můžete ponořit do teplých vln bazénu, nechat se hýčkat bublinkami nebo se jen tak vznášet ve vodě a zapomenout na starosti.

Aquacentrum Janské Lázně nabízí unikátní rehabilitační bazén, který je naplněn minerální vodou z místních pramenů. Tyto prameny, vyvěrající přímo v areálu lázní, přinášejí jedinečnou léčivou sílu. Aquacentrum kombinuje moderní lázeňské procedury s relaxací a poskytuje hned několik vodních atrakcí. Mezi ně patří vodní clony, které poskytují jemnou masáž, protiproud pro aktivní plavání, masážní a perličková lůžka pro maximální uvolnění a jak vnitřní, tak i venkovní vířivky pro absolutní relaxaci.

Pro ty, kteří hledají intenzivnější formu oddechu, nabízí Aquacentrum očistu prostřednictvím saunových procedur – finskou či parní. Navíc, po sauně můžete využít ochlazovací bazének, což je skvělý způsob, jak obnovit tělesnou svěžest. A jedním z dalších příjemných způsobů, jak toho dosáhnout, jsou masáže. Je libo klasickou, havajskou, bambusovou, aroma masáž či s lávovými kameny? Prostě, návštěvu wellness světa pod Černou horou byste si neměli nechat ujít.

Ale co když jste den nestrávili na sjezdovce a jen tak jste rozhodli vyrazit si užít výlet po zasněžených krkonošských kopečkách? A po procházce horskými stezkami, kdy jste se vrátili příjemně omrzlí, jste dostali chuť na horký čaj, voňavou kávu, kousek lahodného dortu či tradiční teplou lázeňskou oplatku. To je totiž přesně ta chvíle, kdy si uvědomíte, jak je život krásný. A kam si zajít posedět a zamlsat? Mezi nejvyhledávanější místa patří lázeňská kavárna Kolonáda. Místo s jedinečnou atmosférou a bohatou historií, které již od roku 1904 dominuje centru města. Kavárna je otevřena každý den.

A tak bez ohledu na to, zda jste trávili čas sjížděním sjezdovek, nebo procházkami po horách, návštěva Aquacentra či kavárny je perfektním způsobem, jak příjemně zakončit váš den.

www.janskelazne.com