Sobota

15. června 2024

Nyní

14°

Zítra

14°

Svátek má

Medvěd pod stromečkem? Proč ne, když je za zvýhodněnou cenu!

29. 11. 2019 Komerční sdělení

Medvěd pod stromečkem? Proč ne, když je za zvýhodněnou cenu! 0 snímků
Silnice jsou jich plné, nevyhýbají se ani horským cestám nebo okolí přehrad a řek. Medvědi z Kvasin jsou sebevědomí, rychlí, tiší a dobře vědí, co si v té které situaci počít. Ať je zima nebo léto. Nehodil by se vám silný parťák, na kterého je spoleh? Pokud přemýšlíte o koupi nového vozu, máte právě teď nejlepší příležitost. Škoda Kodiaq je dostupná s cenovým zvýhodněním. V trutnovském Autostylu a jen v několika kusech. Neváhejte dlouho.

Kodiaq o 120 tisíc levnější

Do konce roku 2019 platí nabídka Autostyl Trutnov: Kdo si pořídí populárního kodiaqa, tomu naúčtují až o 120 tisíc korun méně! Autorizovaný prodejce nových vozů Škoda, Peugeot a Toyota má skladem posledních pár kusů, které musí uvolnit místo dalším modelům. Proto se jeho vedení rozhodlo pro skutečně neopakovatelnou akci. Kodiaqy, jak říká majitel Autostylu, patří k mimořádně žádaným: „Tahle SUVečka nejen výborně vypadají, ale řadu svých konkurentů strčí do kapsy i technickými parametry. Naši zákazníci si pochvalují především značné pohodlí, které interiér dopřává, skvěle stavěný podvozek schopný utlumit i výrazné nerovnosti silnice, tichý chod a mnoho bezpečnostních prvků.“

Proč toho medvěda všichni milují

Škodovky obecně se (nejen) v tuzemsku těší velké oblibě. Konkrétně Škoda Kodiaq reaguje na stále rostoucí poptávku po prostorných SUV a podle recenzí odborníků i zkušeností běžných řidičů ji naplňuje měrou vrchovatou. Sedmimístný vůz má rozměry vyhovující jak městskému parkování, tak dlouhým cestám, sedadla jsou, především v prvních dvou řadách, skutečně pohodlná. Pokud zadní dvojici sedadel sklopíte, získáte komfortní zavazadlový prostor o objemu 720 litrů.

Jak uvádí server e-flotila: „Prostorností a vydařeným interiérem to u kodiaqu ale nekončí. Dobrou zprávou je, že na to všechno navazují i odpovídající jízdní vlastnosti.“ Podvozek s přepychovým laděním dovoluje příjemnou cestu po vozovce s výtluky i sportovnější jízdu na rovné dálnici. Automatická sedmistupňová převodovka snese srovnání s mnohem dražšími auty.

V základní výbavě můžete čekat například 7 airbagů, Front Assist - asistenta pro sledování odstupu od vpředu jedoucího auta (včetně automatického zpomalování), Pedestrian monitor pro ochranu chodců, elektromechanickou parkovací brzdu, 17˝kola z lehké slitiny Ratikon, dvouzónovou klimatizaci, infotainment Swing s 6,5˝ barevným dotykovým displejem či omezovač rychlosti a kontrolu tlaku v pneumatikách.

Auto ověnčeno vavříny

Dodejme, že model Škoda Kodiaq dosáhl v hodnocení nezávislé organizace Euro NCAP sledující bezpečnost maximálního počtu, tedy pěti, hvězd. Top Gear ho ocenil titulem „Nejlepší automobil pro velké rodiny“ a vavříny sklidil také na Red Dot Design Award.

Ještě s koupí českého medvěda váháte? Pokud ano, stavte se do Autostylu a dobře si ho prohlédněte. Tamní specialisté vám kodiaq představí do posledního detailu. Zklamáni jistě nebudete. A třeba právě vaše Vánoce korunuje dárek s okřídleným šípem na kapotě.

Horská 579, 541 01 Trutnov
Tel.: 499 309 111 | E-mail: info@autostyl.eu
www.autostyl.eu