Úterý

27. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Medvěd pod stromečkem? Proč ne, když je za zvýhodněnou cenu!

29. 11. 2019 Komerční sdělení

Medvěd pod stromečkem? Proč ne, když je za zvýhodněnou cenu! 0 snímků
Silnice jsou jich plné, nevyhýbají se ani horským cestám nebo okolí přehrad a řek. Medvědi z Kvasin jsou sebevědomí, rychlí, tiší a dobře vědí, co si v té které situaci počít. Ať je zima nebo léto. Nehodil by se vám silný parťák, na kterého je spoleh? Pokud přemýšlíte o koupi nového vozu, máte právě teď nejlepší příležitost. Škoda Kodiaq je dostupná s cenovým zvýhodněním. V trutnovském Autostylu a jen v několika kusech. Neváhejte dlouho.

Kodiaq o 120 tisíc levnější

Do konce roku 2019 platí nabídka Autostyl Trutnov: Kdo si pořídí populárního kodiaqa, tomu naúčtují až o 120 tisíc korun méně! Autorizovaný prodejce nových vozů Škoda, Peugeot a Toyota má skladem posledních pár kusů, které musí uvolnit místo dalším modelům. Proto se jeho vedení rozhodlo pro skutečně neopakovatelnou akci. Kodiaqy, jak říká majitel Autostylu, patří k mimořádně žádaným: „Tahle SUVečka nejen výborně vypadají, ale řadu svých konkurentů strčí do kapsy i technickými parametry. Naši zákazníci si pochvalují především značné pohodlí, které interiér dopřává, skvěle stavěný podvozek schopný utlumit i výrazné nerovnosti silnice, tichý chod a mnoho bezpečnostních prvků.“

Proč toho medvěda všichni milují

Škodovky obecně se (nejen) v tuzemsku těší velké oblibě. Konkrétně Škoda Kodiaq reaguje na stále rostoucí poptávku po prostorných SUV a podle recenzí odborníků i zkušeností běžných řidičů ji naplňuje měrou vrchovatou. Sedmimístný vůz má rozměry vyhovující jak městskému parkování, tak dlouhým cestám, sedadla jsou, především v prvních dvou řadách, skutečně pohodlná. Pokud zadní dvojici sedadel sklopíte, získáte komfortní zavazadlový prostor o objemu 720 litrů.

Jak uvádí server e-flotila: „Prostorností a vydařeným interiérem to u kodiaqu ale nekončí. Dobrou zprávou je, že na to všechno navazují i odpovídající jízdní vlastnosti.“ Podvozek s přepychovým laděním dovoluje příjemnou cestu po vozovce s výtluky i sportovnější jízdu na rovné dálnici. Automatická sedmistupňová převodovka snese srovnání s mnohem dražšími auty.

V základní výbavě můžete čekat například 7 airbagů, Front Assist - asistenta pro sledování odstupu od vpředu jedoucího auta (včetně automatického zpomalování), Pedestrian monitor pro ochranu chodců, elektromechanickou parkovací brzdu, 17˝kola z lehké slitiny Ratikon, dvouzónovou klimatizaci, infotainment Swing s 6,5˝ barevným dotykovým displejem či omezovač rychlosti a kontrolu tlaku v pneumatikách.

Auto ověnčeno vavříny

Dodejme, že model Škoda Kodiaq dosáhl v hodnocení nezávislé organizace Euro NCAP sledující bezpečnost maximálního počtu, tedy pěti, hvězd. Top Gear ho ocenil titulem „Nejlepší automobil pro velké rodiny“ a vavříny sklidil také na Red Dot Design Award.

Ještě s koupí českého medvěda váháte? Pokud ano, stavte se do Autostylu a dobře si ho prohlédněte. Tamní specialisté vám kodiaq představí do posledního detailu. Zklamáni jistě nebudete. A třeba právě vaše Vánoce korunuje dárek s okřídleným šípem na kapotě.

Horská 579, 541 01 Trutnov
Tel.: 499 309 111 | E-mail: info@autostyl.eu
www.autostyl.eu