Čtvrtek

20. června 2024

Nyní

17°

Zítra

24°

Svátek má

Sezónu zakončili taneční soutěží a večírkem

22. 12. 2019

Sezónu zakončili taneční soutěží a večírkem 0 snímků
Národním dům v sobotu patřil tanečníkům. Od nejmenších dětí až po dospělé, mnoha různých stylů, od začátečníků až po zkušené mistry. A to díky tradičnímu zakončení sezóny Bene Dance Art Teamu a Taneční školy Waltera Elscheka.

První část programu tvořila soutěž pro úplné začátečníky od 5 do 14 let, nazvaná Krkonošský pohár ve standardních a latinsko-amerických tancích pro začínající tanečníky. „Většina z nich ještě nebyla na žádné soutěži. Sobotní akce pro ně byla první možností vyzkoušet si soutěžní parket, a poznat, jak probíhají soutěže,“ vysvětlil Walter Elschek.

Na mladé tanečníky samozřejmě dohlížela přísná odborná porota, ale konečné pořadí vůbec nebylo důležité. „Nešlo o výsledky, ale aby si žáci tanečních škol vyzkoušeli něco nového,“ zdůraznil Elschek.

Druhou část programu tvořila taneční přehlídka, nebo chcete-li vánoční show. „Předvedly se všechny naše taneční složky, od malých až po dospělé, všech stylů včetně streetů, standardů a latiny,“ upřesnil Elschek.

Akce se setkala s velkým úspěchem. „Večer se povedl na sto procent, a my chceme všechny moc pochválit. Poděkovat musíme také všem partnerům a sponzorům, kteří nám letos pomáhali,“ dodal Walter Elschek.

Pavel Cajthaml
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek